İnsanlar takım tutmayı neden abartırlar?

İnsanlar neden takım tutmayı abartırlar alt tarafı bir oyun sırf o takım kazansın diye insanlar birbiriyle kavga ediyor küfür ediyor küfür bir yana hatta insan öldürebiliyor bunlar neden oluyor kimisi maç izlerken gol olunca bağırıyor kimisi ben x takımı için ölürüm diyor kimisi de o takım uğruna insanları silahla ya da bıçakla öldürebiliyor kimisi de x takımlı olunmaz x takımlı doğulur diyor neden bu kadar abartılıyor futbol özellikle 3 büyükler arasında sanki çok kutsal bir şeymiş gibi görülüyor takımlar bunun sebebi nedir?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• ahh ahhh çok güzel bir noktaya değindin, işte bu içteki kin ve nefret duyguları yiyip bitiriyor bu insanları... Zaten bazı taraftarlar maça sık sık içerek gidiyor küfür ediyor kavga çıkarıyor birbirlerini bıçaklıyor... Bir de bunun facebook'la çok ilgisi olduğunu düşünüyorum. Oradan küfürleşiyorlar ve sonra maç günü birbirlerine giriyorlar... Artık Türkiye'de futbol kalmamış arkadaşım... Futbol değil ''FİTBOL'' oynanıyor maalesef... Allah'tan bizim BANDIRMASPOR'umuzda öyle şeyler yok, zaten Bandırma'da hemen hemen çoğu kişi birbirini tanır, maçta en ufak küfür edip olay çıkarmazlar, centilmen ve efendi bir takımımız var bu yönden kendimi şanslı hissediyorum...Bir takımı büyük yapan her şeyden önce centilmenliğidir... Nice şampiyonluğa tanıklık enen sözde büyük taraftar, cana kıydıktan sonra büyüklüğü neye yarar?

İYİ Kİ BANDIRMASPORLUYUM!...

0|1
    0|1
    • Soruna da 5 yıldız...

• Aferim sizi bir Rizespor taraftarı olarak sizi tebrik ediyorum centilmenliğinizden dolayı keşke herkes sizin gibi olsa İstanbul Eyüp'ten Balıkesir Bandırma'ya selamlar saygılar başarılarınızın devamını dilerim inşallah sizde bir gün Süper Lig'e çıkarsınız Sizi Rize'de ağırlamaktan şeref duyarız

• Ahh canım benim teşekkür ederim biz de sizleri Bandırmamızda ağırlamaktan şeref ve mutluluk duyarız ve sizlere de süper ligde başarılar dileriz :) Ben futbolu çok seviyorum açıkçası, hatta ara sıra Bandırmaspor maçlarına bile giderim :) Sizin de güzel ve efendi bir taraftarınız var bilirim Karadenizlileri çok mert ve delikanlı insanlardır :) Rizeli bir arkadaşım var :) En yakın zamanda Süper Lig'de buluşmak üzere Rize'ye ve Eyüp'e Bandırma'dan selamlar :)))

Kronikler & Mekansızlar :)))

Kızlar Ne Diyor 3

• Sadece futbol değil, herşeyin fanatikliği kötü bana kalırsa. Bişey senin kontrolun altında olana kadar iyi, o seni kontrolü altına almaya başladıysa bütün kötü şeylere hazırlıklı olmalısın.

0|0
    0|0
  • Takım sevdası içten geliyor isteyen abartır da isteyen öylesine de tutar ama ben takımım için kalpte kırarım yani takım her şeyin üstünde KİMSEYİ,KİMSEYİ SEVMEDİM SENİN GİBİ GALATASARAY!

0|0
    0|0
  • İşsizlik zor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• insanoğlunun bazı modelleri böyle...geçmişte yaşadığı şiddeti böyle çıkartıyor

0|0
    0|0
  • Ben fanatik fenerbahçeliyim ama bunu asla kavgaya çevirmedim.Bazı arkadaşlarım galatasaraylı düzeyli tartışmalarımız oluyor.Futbolu kavgaya dökmek bence yanlış.Futbol bir zevktir.

0|0
    0|0
  • genemi x amk ben gidiyorum

0|0
    0|1
Yükleniyor...