Laf atılan kız mı suçlu? Laf atan erkekte mi problem?

Ya arkadaşım laf atmak nedir Hiç mi çevrende kadın yok Magaradan mı çıktın sen!? Hadi diyelim attın ne geçti eline kız kafasını eğip gidince hoşuna mı gitti Ne yobazlıktır annesine ablasına kardeşine laf atsınlar aslan kesilirler sizin laf attığınız kızın hiç mi abisi babası yok? Aileyi de geçtim sevgilin olarak düşün yani

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• bu laf atanları eleştirenler eminim laf atmıştır.erkek milleti değil mi . bende bir kere kızın birinden laf yedim ee ne olacak şimdi ?

1|0
    0|1
    • Ay sizin namusunuza zarar mı geliyor ama kıza laf atılmışsa o kız kesin oruspudur ya da açıktır. Sizde öyle bir durum mu var

• add please contact list doğru mu bilmiyom ama :D

• :) tabi ki ama nerden bilecem sen olduğunu öyle düşünelim keyfime göre ekliyorum :)

Erkekler Ne Diyor 14

• laf atmak terbiyesizliktir, edepsizliktir. dürüst ve eğitimli insanlara yakışmaz. işine bak kardeşim ne gerek var yani. kadın mı görmedin. bu tipler genelde maho, denyo, sapık, abaza tiplerdir. ee burası da türkiye. her çeşit var. :))

1|0
    0|0
  • Tamamen beyinsizlikten kaynaklanır bu sadece bayanlara yapılan bir şey değildir.Beyinsiz sürüsü her şekilde ve herkese laf atabilir ''neden bakıyorsun?'' ''şuna bak böyle böyle görünüyor'' ve benzeri bir sürü örneği mevcuttur.Genelde bu kişilerde egonun altına gizlenmiş aşağılık kompleksi vardır ve bu kompleksi bastırmak için bu eylemi gösterirler.Tanımadıkları insanlara laf atmanın cesaretlerini pekiştirdiğini söyleyebiliriz çünkü tanımadığı birine bir şey söylemeyi daha kolay bulur,nasıl olsa bir daha karşılaşmayacaktır.Birde bunun farklı bir versiyonu daha vardır.Seslerini çıkarmayarak beden fonksiyonlarını kullananlar.Bu grup daha beterdir kalabalıkta sinsice arkanızdan yaklaşırlar münasebetsiz bir harekette bulunabilirler veya saçınıza kıyafetinize falan dokunurlar yeni keşfettiğim ensenize ya da kulağınıza üfleyen grubuda mevcuttur.Kalabalıktan cesaret alırlar.Psikolojik yardım şart bence...

0|0
    0|0
  • Bence laf atan erkek sucludur.

1|0
    0|0
  • 155i ara direk. Alsınlar içeri. Harbi pislik bir durum.

0|1
    0|0
  • bu dediklerini düşünebilen biri insandır. insanın laf atması mümkün değildir.

1|1
    0|0
  • Yobazlıkla ne alakası var ki ? ama dediğin doğru..

0|0
    0|0
  • Laf atan erkek suç tabi. Hala tükenmedi bir türlü deyyolar. Ama gece yarısı dışarıda tek başına dolaşırsan laf atarlarsa eğer buna şaşırma. Hele büyük şehirde isen.

0|0
    0|0
    • Bak işte gece yarısı kızlar dışarı çıkamaz neden yasak mı var kadınlara gece vakti dışarda gezmesin diye erkekler niye dışarıda peki? Bu ayrı ve saçma bir zihniyet

• Öğle vakti hiç yapılmıyor ya sanki

• Ben gece vakti dışarı çıkmayın demiyorum.. Gece bu tür şahıslar çoğaldıkları için genelde laf atıyorlar. Elbette çıkarsınız buna hakkınız var ama yurdumuzun bazı insanları böyle. O yüzden dedim.

• laf atan erkek abaza erkektir laf yiyen kızda seksi giyinmiş yani malını gösterendir

0|0
    0|0
  • 2 side suclu

0|0
    0|0
    • Açıklar mısın neden öyle düşündüğünü

• Gezmen lazım tek bir yerde olmuyor

• oyle tabi genelde gece disari cikarim ama raslamadim

• laf atan erkekte problem.

0|0
    0|0
  • Bazen yapacak hiçbir şey olmaz. Öküz öküzdür.

0|0
    1|0
  • her ikside birbirinden beterdir uzak durmak gerekir.

0|0
    0|0
  • Her iki tarafda suçludur kızda sütden çıkmış ak kaşık degildir ;;)

0|0
    0|0
  • Laf atan kızları ne yapacağız? Çok itici be abi laf atmak nedir yani? Ha tabi bazı kız arkadaşlarım var laf atılmasından hoşlanıyor bana laf atılınca hoşuma gidiyor diyorlar e bunlar da tabi insan değil!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 16, 18 yaşlarındayken yeni yeni atıldığı için resmen kavga ediyordum. Yaş ilerledikçe artık alışıyorsun ve diyorsun ki yeterki küfür babında bir şey demesinlerde, ne derlerse desinler. Sonuçta umursamıyorum..

2 kere küfür babında bir laf atılması yaşadım o yüzden tiksiniyorum bu tarz durumlardan.

1|0
    0|0
  • Bunlar hep yokluktan.

1|0
    0|0
  • Laf atan bir erkek gözümde sadece basit ve aciz bir yaratık insan bile diyemem umursama öyle tipleri birde cevap verdinmi kuyruk salladğnı sanan türleride var.

1|0
    0|0
  • Laf atanda sorun vardır ağır öküzdür,kabadır,karaktersiz ve terbiyesizdir.

1|0
    0|0
  • Kıtlıktan çıkmışlar mübarek.

1|0
    0|0
  • yokluktan.

1|0
    0|0
  • Şimdi burdaki kezzyler ''giyiniş tarzına'' değinir .

31 malzemeci kezoları ziktir et .

1|0
    1|0
Yükleniyor...