Tuhaf bir soru olucak ama bakalım yorumunuz ne olucak

Öncelikle benim anlamadıgım neden erkek çalışıcak zorunluluk mu var ? tamam çalışşsın dursun ama neden hep sevgili ya da evlilikde erkek tarafının evi arabası olma zorunlulugu var ? Bence sevdigim kızın evi arabası olsun.Yanlış anlamayın bana göre kızların erkekde olmasını istedigi şeyi bende kızda isterim dogal olan bu erkek köle mi sanki o su busu şusu olucak yapıcak edicek neyse...Dügünlerde saçma mesela ne bilyim anı olsun sanki bir keere daha mı evlinez diyip dügün yapılıyor ben dügün falan yapmayı düşünmüyorum açıkca herkese ters gelebilir ama ben böyle düşünüyorum..Sizce ? yorumunuzu bekliyorum mantıklı bir şekilde olsun lütfen.!

Güncellemeler:
Düğün konusunda ne düşünüyorsunuz ben şahsen düğün düşünmüyorum

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• fikrini kısmen paylasıyorum bence de iliskiyi sırtlayan tek bir taraf olmamalı herseyi hep o yapsın anlayısı sabrı o göstersin seklinde bir iliski uzun ömürlü olmaz zaten olamaz da elbet taraflardan birinin canına tak eder bir gün

0|0
    0|0
    • Yani erkekler niye kizlar yosun biraZda :)

• o kadar da degil tabi de :) en azından ortak bir birikimle atılabilir o temel diye düsünüyorum

• için yapmicam

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunlar hep tomlumun dayatmaları.gelenek görenek v.s .ben seversem zaten maddiyatı karıştırmam, erkekte olması önemli değil.varsada birşey denmez.önce bir seveyimde onunla herşeyimi paylaşırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bayanlara ters geliyor böyle şeyler burda sorularda görüyoruz sevgilim arabamı kullanıyor acaba beni kullanmışmı oluyor felan gibisinden toplum olarak çok dar görüşlüyüz

0|0
    0|0
  • herşey ortak yapılsın..en azından kız halden anlasın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...