Artık dayanamıyorum... Ben terk ettim onu hiçbir şey söylemeden....

sevdiğiniz insan bana dön kurtar beni o başka kızlardan diyor. ama ona inanıp umutlandıgınızda adım attıgınızda sonra yine başkalarıyla görüşüyor, tatile gidip kızlarla birlikte oluyor.

canınızın yandıgını rahatsız oldugunuzu biliyor ama umrunda olmuyor.

neden? çünkü sevmediğinden... değil mİ? o bana ne dese yapıyordum, dinliyordum sözünü...

artık bu sorunlar beni yiyip bitirmeye başladı.

whatsapp ı mı sildim bana ulaşamasın diye.. umarım tekrar yuklemem...

belki anlar neden çekip gittigimi.. belki de bir gün düzelir de gelir bana...

sizce iyi mi yaptım yoksa eskiden 100 kere söylediğim şikayetlerimi söleyip mi gitseydim?...

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• canım benim sessiz kal umursama dönerse bile isteme kişiliksiz misin grursuzmusun kızım sen giden gitsin bırak kime giderse sevmeyen insanın bedeni senle olmus kalbı baska yerde napıcan boşver benden sana tavsiye dönse bile restı cek kazanan sen olursun oyle ınsanlardan hayır gelmıyo sahsen ben asla giden sevgilim ayaklarıma kapansa yalvarsa kabul etmem bu boyledır bır ınsan huyundan vazgecmez gıden de gelse eskı tadı vermez vazgec ablam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok iyi yapmışın ya öff kurtuldun işte 1-2 gün düşünsende ondan sonra kafan rahat olucak yaptığın işlere daha fazla konsantre olabiliceksin.

1|0
    0|0
  • Yaaa olduğu gibi kabullen onu ya da unut gitsin ...her erkek yapar böyle şeyler..

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın,boş ver onun söylediklerini,o huy edinmiş artık,biliyosundur can çıkar huy çıkmaz demişler atalarımız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• en iyisini yapmışsın. canının yanmasını umursamayan birisi seni yeterince sevmiyodur zaten. yanlışlarınıda tekrarlamış durmuş onun niyeti seni sadece cepte tutmakmış bence. o sana mutlaka ama mutlaka dönücektirde inşallah o döndüğünde onu unutmuş olursun ve tekrar başlamazsın onunla..

1|0
    0|0
Yükleniyor...