Sokak Kavgası İçin En Uygun Dövüş Sporu Hangisidir?

Açıkçası pek iyi dövüştügüm söylenemez heyecan yaparım sokak kavgasında 8 ay box yaptım ama pek işe yaramadı sokak kavgasında herşey hızlı gelişiyor ne yapıyım bilemiyorum sizce en uygun dövüş Sporu Hangisidir Sokak Kavgası İçin Yani böyle hızlı rahat hareket edebilcegim?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• kick boks

mai tai

full contack

0|0
    0|0
    • Mai Tai böle saglam ögrenebilcem bir yer önrerirmsn?

• fulk contack zaten kick boksun içinde bilgili kardesım benım :D

• Bunu nerede inkar etmisim?

Fulcontack daha hafiftir

Digeri sert ve kuralsiz sayılabilir

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 10

• sokak kavgası için bir dal bence yok..anlık geliştiği için..dayak yedikçe öğreniyosun işin püf noktalarını..

0|0
    0|0
  • Karma dövüş sanatı :D :D Allah Allah nidalarıyla saldırmalısın. :D Ve eğerki box yaptıysan profesyonel sen kavga bile edemezsin.

0|0
    0|0
    • Yok profesyonel degil amatör :D Karma dövüş sanatı ne la öyle bir sanat mı var yok mu bunun bir adı :D

• doru diyon :D

• Biliyordum :D

• imkanın varsa mma ye git içinde bir çok dövüş sanatı bulunuyor muay thai öneririm 2. olarak gerçekten diz dirsek avantajları var ve çok tehlikeli hareketleri var anlamadığım nokta 8 ay boksa gitmişsin sen kendini o sporla koruyamazmısın?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum korkaklıgım var işte :(

• Kolay gelsin işin zor :)

• aikido öğren

0|0
    0|0
    • nerde ögrenebilrm şöyle düzgün ders veren ve kaç aydan sora kendimi savunacak hale gelebilrm?

• manyakmisin sen, fazla dovus sporlarini izleme, sonra sokakta deneyim dersin dayak yersin..

Dovusen, dovus sanatindan anlayan adam sokakta asla kavga etmez, guler gecer...

0|0
    0|0
  • Osmanlı tokatı.

1|0
    0|0
    • Abi kavga etmek iyi bişi değil ama sen yine madem böyle yanığ tutuşuyon dediğimi yap.

• Benm derdim aslında kavga etmek dövüşmek degil cesaretlenmek cesaretli oldugumu cesur oldugum bilsem kesinlikle karışmam kavgaya felan

• Mua yai

embas wing tsun

Crawaga

0|0
    0|0
    • isimleri ne değişikmiş :D

• Bunun egitmenleri nadır bulunur ya bence

• Evet biraz nadir ama istanlulda iyi hocalar var. Ama en ideali e kolay bulunani mua tai

• Tayboxxxxxxx

0|0
    0|0
    • Tai Box mu nerde veriliyor şöyle saglam bir ders verecek şöyle 7-8 ayda en azından kendimi savunacak kıvama gelebiliyim?

• dostum bırak bu işleri yürek varsa tokatla bile döversin adamı =)

• Yürek yok işte pek :D o yürek nasıl yapılıyor :D

• boks u ıyı ogrenememıssın o zaman :)

0|0
    0|0
  • bu ergenleri siteye almamak lazim bu tür kavga etmeye hevesli çoçuklar genelde 14-18 yas arasi oluyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...