Ne zaman kilo alacagmm ??

1 aydr spora gdyrm duzenlıde yiyorum ama takviye almıyorum yiyeceklerden 1 ayda 2 kılo aldm :S çok yavaş kılo alıorm yaa sizce iyimii ? ne yapabilirimm

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• bende 2 ayda 5 kilo aldım fitness yapıyorum

1|0
    0|0
    • ben de 1 ayda 2 kılo aldm işte bu ayda 3 kılo alsam yetcekk aynn fitness yapıorm ağırlık çalşıorm ama proteın tozu falan almıorm ben

• bende almıyorum bol bol yıyorum pilav kurufasülye tavuk süt ne bulursam artık

Erkekler Ne Diyor 6

• her halınle mutlu ol tc obeyzze savas acmın dua et sen bence her halınle guzelsındır

1|0
    0|0
  • Sabret yakında alırsın.

0|0
    0|0
  • zaten 1 ayda en fazla 3 kilo alirsin sen 2 almisin begenmyn :D

0|0
    0|0
  • boyun kaç kilon kaç

0|0
    0|0
  • protein tozuna başla

0|0
    0|0
    • onlarda çok pahallı yaa öğrencyz :S

• nası gönderccen saol canım

• spor salonunun adını adını slıyım

• yavaş al daha sağlıklı fazla alırsan birden şekilsiz bir vücudun olur

0|0
    0|0
    • alrmym kii :S sankı kalcam böle

• ee sen vermek istyrm dıosnn nye memnn deglsn

• işte vermem lazım ama veremiyorm :D pantlnlar dar gelmye başladı yine :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Serum vurun bak nasil kilo aliyorsun. :D

0|0
    0|0
  • Bnde kilo almak icin spora gdiyorum.kilo almak vermekten cok ama cok zordur bir ayda iki kilo almisin bnde bir ayda iki kilo aldim on kiloya ihtiyacim var yani durum. İyi

0|0
    0|0
    • aynn çok daha zor yaaa kılo vermek çok kolay bencee benm 5 kılo yaa yeter banaa sen kaç kılosn

• Arkadaşlar ben de vermeye çok çalıştım ve başardım.umarım sizde aciniza ulaşırsınız.gıda takviyesi kullanın- mayın diyemem. Arkadslardan görmüş olduğum durumu söylemeye ihtiyaç hissettim.aç karnına bir fincan yeşil çay ala bilirseniz (görünüşte yağ yakıcı mete bolizmayi hızlandırır) toksinleri vücuttan attığı için, kilo verir gibi görülür ama almanıza yardımcı olur. Ve aldıktan sonra hemen vermezsiniz.

• ya ne saçmalıosn bende biliorm sporu yag yakıcıyla kılomu alnrmış

• Bence diyetisyene git

0|0
    0|0
  • Kilon ve boyun orantılı neden kilo almak istiyorsun ki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...