Eskı sevgılım sureklı faceye ben ne nefret edersem onunla fotografını atıyor neden..)=?intıkam

ayrılalı 7 ay oldu.ayrılma nedenı senın kurallarından sıkıldım bunaldım dedı.bende o zaman bıtsın dedım.oda ne dıyeyım kı artık dedı bıttı.bende benı bulamaması ıcın hattı mı degıstırdım.face vs kapadım kullanmadım. facesıne baktım az once ben neyden nefret edıyorsam hepsını yapmıs. mını etek gıymıs tayt gıymıs gecenın 2 sınde dısarı cıkmıs vs.hepsındede guluyor. sımdı ıntıkam ıcın bende aynı seylerı yapmak ıstıyorum. ( not özluyorum ve sevıyorum ve donsun ıstıyorum ancak en son yurduna gıttıgımde benı tehtıd ettırdı dayısına.nedenı korkmus bısey yaparım dıye. )

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Eski hayatında dönmüştür intikam gibi birşey yoktur bence. Senin kurallarından sıkıldım demiş hem herhalde kıskandığından şunu giyme bunu yapma şununla konuşma gibi kısıtlamalar koyuyordun önüne bunlardan sıkılmıştır. Şimdide sen yoksun özgür istediğini yapabiliyor bu yüzden mutludur. Böyle olunca sana dönmek istese bile dönmeyebilir kısıtlamayacağını bilse dönebilir.

0|0
    0|0
    • aynen.kısıtlamayacagımı ben artık söyleyemem kı mesaj atmadıgı surece bana nasıl mesaj atmasını saglayabılırım.

• tamam tesekkür ederım.gercekten de yakıyorrr...

• Rica ederim, bol şans..

Kızlar Ne Diyor 3

• Senden sogumasini istemiyorsan boyle bir sey yapma.Bazi erkekler kiskandirayim derken kizlardan kendilerini sogutuyor.Boyle bir sey yapma.Umursamiyomus gibi davran .%100 calisiyor :)

0|0
    0|0
    • tamam da böyle gıderse kız elden gıdecek.ben nasıl ılgısını cekerım doner dıye dusunuyorum ama bu saaatten sonra donmez herhalde.

• Tehdit etmis bir de.Cevresinde fazla erkek olan kizdan hayir gelmez.Birak ne yaparsa yapsin.Su akar yolunu bulur.O donse bile senin onu affetmemen gerekir.Bence.

• saol.

• İki seçenek var..hatun eski hayatına geri dönmüs artık umrunda değilsin...ikincisi senın onu bır yerlerden takıp edecegını bılıo..

0|1
    0|0
    • istese evımı bılıyor gelmesı mumkun degıl degıl mı=?

• kesinlikle bakar hiçbirşey hissetmesede merakından bakar:) eskiler geirmi aklına bilmem hatırlatacak bir sarkı paylas ya da bir söz ama hıslerı ne durumda komık duruma dusme bıde

• denıyecegım :)

• Birazcık akıl iki gram mantık yeterli olur sana

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bence seni o tehtid eden kişiyle konuşmalısın

0|0
    0|0
  • git kızlarla partilerden fotoğraf çektir , popi ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...