Böyle kızların daha önce sevgilisinin olmamasına inanır mıydınız?

Güzel bir kızım. İyi giyiniyorum, bakımlıyım ,arkadaş çevrem geniş ,uyumlu ve sakin bir insanım. 19 yaşındayım daha önce hiç sevgilim olmadı. Çevremdekilere daha önce sevgilim olmadığı söyleyince inanmıyorlar. Senin gibi bir kızın sevgilisinin olmaması hiç inandırıcı değil diyorlar. Erkek arkadaşın olunca inanmaz bence diyorlar. İzmir gibi bir yerde çok rastlanmaz diyorlar. Bana söyledikleri saçma geliyo bir insanın sevgilsinin olmasının nedeni karşılıklı bir şeyler hissetmesidir. Bide öpüşmeyi bilmediğim için küçümsüyorlar. Ay şimdi senin sevgilin olsa çok kötü öpüşürsün falan gibisinden laflar.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• sen boşver o salakları kendine güvenin olsun elektrik aldığın birisyle sevgili olursun çıkar karşına biri. öpüşmeyi bilmiyorsan sevgilin çok şanslıdır derim. Çünkü abtal olması ilk kendisinin dudaklarının dokunduğunu bilir

0|0
    0|0
    • Öpüşmeyi bilmediğim için beni küçümserse, soğursa falan bunlardan çekinirim heralde

• Kendime güvenle alakalı değil. Sana güvenemem

• önce tanışalım sonra konuşalım istersen

Erkekler Ne Diyor 7

• selam izmirdeyim bende

onlar seni çekemedikleri için bu şekilde konuşuyorlar ama mükemmelliyetçi olma herkesin artıları var eksileri var istediğin gibi birini buluncaya kadar geç kalmış olabilirsin

0|0
    0|0
  • O salak abazan arkadaşlarınla fazla takılma.

0|0
    0|0
    • Bunları söyleyen genelde kızlar. Kızlar küçümsüyo genelde

• Küçümsüyor kelimesini son cümlende görebiliyorum ve bu benim için onlardan uzak durmam demek*sizi bilmiyorum tkılmaya devam edebilirsiniz.

• caps ver güzelligine bakalım

0|0
    0|0
    • Caps veremem ama olabildiğince anlatabilirim

• gözlerini kapat 3'e kadr sayıcam ve uykuya dalacaksın :D

• kusura bakma ama arkadaşların seni kıskanıyo gibime geldi

0|0
    0|0
    • Çok güzel kız değiller ama kaşar oldukları için erkekler onların etrafında pervane kendilerini birşey zannediyorlar

• vericiler mi ? :oo

• Zarları olsa bile diğer herşeyi yapıyorlardır

• kardeşim üzme kendisi benimde 19 yaşıma kadar sevgilim yoktu bende öpüşmesini bilmiyordum

0|0
    0|0
  • Sana katiliyorum.ama sen yinede pek aldanma cevrendeki iltifatlara.turkiyede kezbanlarin bile sevgilisi var diye seninde olmasi gerekmez

0|0
    0|0
  • 24 yıldır odunum bende bilmyorum öpüşmeyi aradığım kız sen misin ? ben recep ivedikin gerçek versiyonu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende ayni durumdayim :D 20 yasindayim, benim de hic sevgilim olmadi, benim etrafimdakiler de inanamiyor bu duruma sacmaladiklari da oluyor...ama baskalari ne derse desin kafani takma ;) ben kendimi dogru kisiye sakliyorum, sana da tavsiye ederim, sevgili olsun diye cikilmaz bence kimseyle...eminim karsina cikar bir gün kismetin :)

0|1
    0|0
  • Doğru yere gelmişsin, burda senin gibi takılan çoook var. KS'nin yarısını hiç sevgilisi olmamış, öpüşmeyi bilmeyen, güzel, bakımlı, kültürlü kızlar oluşturuyor zaten. İnanıyor muyum kısmına gelince, doğru olanlar da vardır illa ki ama çoğunun da yalan olduğunu düşünüyorum. Her iki durumda da bize ne ki?

0|0
    0|0
  • Kendileri analarından çıktıkları gibi öpüşme ustalarıymış sanırım. Tabi insanın ruhu kaşar olunca beden de uyum gösteriyor.

0|0
    0|0
    • Bana zaten hem cinslerim laf yapıyo . Daha ne saçma şeyler söylüyorlar işte senin kocan olsa tatmin edmezsin. Seni aldatır falan.

• zaten dediğiniz gibi biriyle sevgili olmam ben de geç gitsin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...