Kartalın Kanarya aşkını nasıl buluyorsunuz ?

Sevgililerimin takımı aşkım fenerbahçeden kadıköyde 3 puan almaya hazırlanıyoruz. Bildiğiniz gibi uzun süredir kadıköyde kimseye vermeyen fener bu yıl ihtiyacımız olan 3 puanı bize verecek. İstesede istemesede... ( : Anadolunun bıçkın delikanlısı maçoların kartalı Beşiktaşın sevimli kanarya macerası bu yıl sizce nasıl sonuçlanır ?

link

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• fenerin serisini bozmak bizim işimiz :)

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• yazık olucak o kartala ;)

0|3
    1|0
  • Dün akşam maçtaydım ilk yarı süper bir kara kartal vardı sahada.İkinci yarı da bu şekilde oynarsak yenemeyeceğimiz takım yok.Olcay çok formda,geçen seneki 90+3 macerasını tekrar yaşayabiliriz :) İnanıyorum ki bu haftasonu gülen taraf yine biz olacağız :)Dostça bir maç olsun..

0|0
    0|0
    • maçta bir kız elinde ayna ruj sürüyodu o sen mıydın yoksa tv de izledim :D

• aynaya baktım ama ruj sürmedim renktaş yedek klübesinin hemen arkasındaydım

• Umarım maç berabere biter

0|0
    0|0
  • dileğim bu maçı almaktan yana. tabii tüp kafanın engeli ve satılmış hakem olayı ile karşılaşmazsak. bu bilinen bir gerçek... bariz ve net! tek aşk BeşiktAŞK

0|0
    0|1
  • Fazla yüksekten uçmayın derim ben bir tarafınıza birşey olur :))

0|1
    1|0
  • Umarım kartal kanaryayı yer bu sefer ama kadıkoyden çok umudum yok

0|1
    0|0
  • kartal kanaryayı bir lokmada yer :D

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• siz en son gs bu gazla çıkmıştınız sonuç hüsran olmuştu ikinci hüsranı bünyeniz kaldırmaz sakin olun bence .D

1|2
    1|0
  • 1|0
    0|0
  • inanıyorsunuz yani ?

0|0
    1|0
Yükleniyor...