Sizce niyeti ne?

biri vardi gecen sene yazın gormustum içimden ne hoş çocuk diye geçirmiştim oda bana bakarken gözleri gülüyordu oda iki üç gün takıldım sonra bana bakmaz diye pek takmadim okul açıldı okula geldiğimde aynı okulda olduğumuzum hatta aynı katta sınıflarımzin aynı katta olması bana tuhaf gelmişti ilk zmanalar ona baktım bana karşılık vermdi bende vazgeçtm o bakmaya başladı sürekli bana bakiyordu arkadaşları bakiyordu bigun en yakın arkadaşmi yanna çağırdi aradasim.gitmdi utancineden sürekli bakışmalr kiskandirmalr devam ettı baZen okula gelidi bazen hiç gelmezdi ben ona aşık olmuştum etrafımdaki herkes umutlanmakta haklısın diyorlardi tripler atıyordu bigun istek attım face geri çektm bu gormus merk etmiş arkadasma sormuş arkdsm benim olduğumu söylemiştı bana sevdiğim var dedi bende tamam dedim halbuki tanışmak istemistim çok kırılmıştm ondan sonraki gün okula gittiğimde bakmiyrodm takmiyordum oda sürekli bnle göz kontağı kurmaya çalıyordu bende bakmiyrdm bir akşam kardeşm beni almaya geldi kardeşimi kıskandi ters ters baktı hep o bana bakmaya bende takmamaya devam ettim birgün gelirdi on gün gelmezdi birgün onların sınıfıyla bzm snfn maçı oldu gelecekti benim gittigimi görünce vazgeçtı bakislari seviyor gibi ama sevdiğim var diyor herkes sevdigi olduğunu söylüyr okulun yakışiklisi olduğu için okulda hep hakkında dedikodular dönüyor birgün arkadaşma br basit kıza teklif açmış diye duydum bende arkdsma git sor deidm arkdasm sordu ben öyle basit değilm dedi sonra gelip yanmdn hızla geçti benim sevdiğim biri var zatn teklifi açtım kabul etmedi demiş başta inadima yapıyor sandim ama herkes aynı şeyi söylüyor sürekli adı aklımda arkadaşlar hep bana bakiyr kafa yiycm sizce niyeti ne

Yrdm acil fikierinize ihtiyacm var

Güncellemeler:
cevap verin lütfen

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...