Beyinsiz adamın yazısını okudunuz mu ?

Beyinsiz adamın kölesiyiz öğretmenin adlı yazısını okudunuz mu ?

Güncellemeler:
Okumayanlar için link

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• evet okudum aslinda cokta dogru tespitleri var yani en azindan ögretmenin sinif icinde söyledigi sözlerin bir cogu oldukca dogru

0|1
    0|0
    • Normalde sitede bilen bilir beni cemaat yapılanması karşıtıyımdır zaman gazetesinden falan hiç hazzetmem ama adam bazı tespitlerinde haklı . Mesela ilkokulda matematikten benim soğumamın en büyük sebebi hoca soruyu anlamayanları dövüyordu sınıfta herkesin içinde rezil ediyordu öğretmenlik kutsal bir meslek olabilir ama hepsi kutsal değil maalesef . Daha geçende gördük öğretmen bir kaç aylık bebeğini evde bırakmış gitmiş yavrucak açlıktan ölmüş . Bence fazla yüklendiler adama .

• ya sonucta bir yigilma var o meslekte devlet garantisi rahat hayat dediler sonra dersanelerin cogalmasida buna bir etken oldu

nitelikli ögretmen bulmak oldukca zorlandi

• Katılıyorum .

Kızlar Ne Diyor 3

• Beyinsiz adamı severim. Güzel yazmış.

0|1
    1|0
  • Çok doğru tespitler katılmamak elde değil..

0|1
    0|0
    • Çok tepki toplamış etmiş ama adam haklı bazı tespitlerinde . Şu zamandaki öğretmenlerin ve öğretmen adaylarının çoğu işsizlik var okuyacak bölüm yok bari gideyim öğretmen olayım dershanede çalışırım mantığındayken bu mesleğin kutsallığı falan kalmaz . Psikolojisi bozuk olanda öğretmen oluyor mesleğini hakkıyla yapmak isteyende .

• benim için öğretmenliğin kutsallığı, çoğunluğunun '' ders bitse de gitsek '' havalarını keşfettiğim an bitmişti..

• Öncelikle bundan haberdar olmamızı sağladığınız için teşekkürler. Her dediğine katılmıyorum ama genel olarak tespitler doğru evet.

0|1
    0|0
    • Ben teşekkür ederim ilgilendiğiniz için . Bende öyle düşünüyorum bazı tespitlerinde haklı . Öğretmenlerin bazıları şiddet kullanıyor ve erken yaşta çocuklarımızın psikolojisini bozabiliyor okuldan soğutabiliyor . Ödevimi eksik yaptım diye elime çok cetvel yemişliğim , tokat yemişliğim vardır .

• Zaten eğitimde her türlü şiddete karşıyım. Bazı hocalar evet haklısınız insanlıktan çıkıyorlar.

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok doğru yazmış. :D

Özellikle Semih Şentürk benzetmesi öğretmenlerin bize söylediklerinin aynısı. :D

0|1
    0|0
  • demekki hep anı seleri yasıoruz bundan 50 yıl öncede şimdide aynıymıs egitim sistemi

durmadan içimizde kendimizi tekrar ediyoruz

tam olmasada yazıa hak verdim

0|1
    0|0
Yükleniyor...