Öncelikle yazdıklarım yalan değil gerçek ona göre yorumlar yapılsın istiyorum

benim sevgilim benden önce yani 2 yıl önce falan karanlık işlere bulaşmış sonrasında işlerin pislik olduğunu görünce silahını kredi kartı her neyse bırakıp gitmiş peşinden bunu takip etmişler baya bir ama onların yakalanması için gerekli bütün sırları bildiği için ona bir şey yapmamışlar en azından bu iki yıl içinde her hangi bir şey olmamış ama hala biz gezerken bile tedirgin mesela bir yerde oturuyorsak sürekli etrafını kolluyo ara sokaktan geçiyosak beni kollar gibi yapıyo kendine siper ediyo falan ben öğrenene kadar sevgilimi paranoyak sanmıştım ama bu olaylardan dolayı öyle davranıyormuş sonra bu sadece sana anlattığım kadarı daha anlatacağım çok şey var ama bazı şeylerin oturmasını bekliyorum dedi ne gibi dedim seninle ilgili değil yanlış anlama dedi.sen yanımdayken tedirginim ben kendimden geçtim sana bir şey olursa diye korkuyorum falan dedi..sizce ona bir şey olur mu ne bileyim daha önce benzer durumu yaşamış olan var mı

Güncellemeler:
bana yalan söyleyince eline ne geçecek yani bunu bana ilişkimizin 1.ayında anlattı ben ilk başta korktum ayrılmak istedim ağladı hayır dedi geçmişim yüzünden seni kaybedemem hatalarımın farkındayım senin sayende seni tanıdıktan sonra düzelttim kendimi dedi

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilini söyle ne içiyorsa kullanmayı bıraksın sonrada pisikoloğa gitsin. Şimdi sen bu yazdıklarıma sinirleneceksin ama olsun. Senin iyiliğin için söylüyorum bunları.

0|0
    0|0
    • söyledikleri doğru bunu gösteren bir çok şeyle karşılaştım doğruyu söylüyor gerçekten

• ama pişman olmuş

• :D afferim sen bu yolda ilerle 10 yıl sonra ben nerede yanlış yaptım diye zırıl zırıl ağlarken bu konuştuklarımızı hatırlarsın. Ne demişler iyileşmek istemeyene hiç bir doktor yardım edemez haydi kal sağlıcakla

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunlar gercek degil sadece sen inanmissin bence

0|0
    0|0
  • Eğer kötü işler yapmışsa Polisi ara derim nerden belli onun bunun kızına tecavüz etmediği ileride hepimizin çocukları olucak bunun gibi suçlular cezalarını çekmeli

1|0
    0|0
    • öyle tecavüz suçu falan değil o kadarda pislik birisi değil bunca zaman bana bir şey yapmadıysa milletin kızına karısına da yapmaz rahat ol.

• Kötü iş kötü işdir bunu bilir bunu söylerim :)

• öyle bir durum yaşamadım ama anladğım kadarıyla arkadaşı seninle tehdit ettiler yani hani işte şunu yapmazsan kızarkadaşına zarar veririz gibisinden.böyle tiplerden uzak olmakta yarar vardır tabi gönlüne söz geçirebilirsen

0|0
    0|0
  • yaşı kaç bu elemanın?

0|0
    0|0
  • cocuk fazla kurtlar vadisi izlemis gariban

0|0
    0|0
  • Üzgünüm ama sağlıklı bir ilişki olacağını düşünmüyorum.Ama kararın senin..

0|0
    0|0
  • Gerçekten paranoyak şizofren olabileceğini de gözardı etme. Çok inandırıcı olabiliyorlarmış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bunu burda yazman yanlış

0|0
    0|0
  • ne kadar çok seviyorsa sana bişey olma ihtimalini umursamadan halla yanında oraya buraya çıkarıyor.. kim bilir ne boklar yemiştir .ikinize de bişey olmasyla kalmaz ailelerinize de çok şey olabilr..

0|0
    0|0
    • 2 ayda bir görüşüyoruz zaten hep değil

Yükleniyor...