Erkek arkadaşımın annesi beni istemiyor!!!!

arkadaşlar sevgilimin ailesi ayrı anne baba . baba tarafı beni çok seviyor ama onlar ne kadar sevdiyse anne de beni bir o kadar sevmedi aslında yaptığım bişey yok yani erkek arkadaşımda dedi sen bişey yapmadın menopozda o ondan öyle falan diye ama menopoz da olsa beni evine almayacak kadar istemiyo kendimi biliyorum elim yüzüm düzgün bir yanlısım olmadı terbiyeliyimdir de ama bana düşmanıymısım gibi ve bu durum beni çok korkutuyo ya erkek arkadaşım onun doldurusuna gelirde benden sogursa gerçi zannetmiyorum öyle bişey olacağını ama ne yapabilirim bende çok üzgünüm geri adım mı atıyım yoksa sessiz mi kalayım anlamadım...

0|1
6|5

En İyi Kız Görüşü

• bence kaynana çok önemli yine de sen bilirsin.kadın eşinden ayrıymış eşinden ayrı bayanlar oğluuna çok düşkün olur, zaten erkek çocuklarıda anneye aşırı düşkündür.dolayısıyla annesi seni bir rakip olarak görüp sevgisinin paylaşılcanı düşündünden seni kıskanıyo ve hazmedemiyor olabilir. zaamna bırak istersen ,yapıcı olmaya çalış.sonuçta o yine onun oğlu bunu ona hissettirmeye çalış

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• şimdilik sessiz kal hep sevgilinin arkasında ol sevgilin ne derse tamam de sonra sevgilin tamamıyla senin olacaktır emin ol bir erkek olarak böyle düşünüyorum

2|0
    0|0
  • sende onu isteme o zaman boşver...

1|0
    0|0
  • hergun git evin islerini yap bulasiklari yika camlari sil sevebiulir

0|0
    1|0
  • annesini mahçup et.. mesela annesine hediye al yakın davran ters davransa da sen ona yine katlan biraz... alttan al yani kaynanalar öyle gelinlere kurban olur benden söylemesi..

0|0
    0|0
  • o zaman seni isteyen bir kaynana bulacaksın ya da bu süreçte sabredeceksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence takma kafana erkek arkadasina bu durumun seni uzdugnu soyle o annesiyle konusur ve sorun halolur en kisa surede umarim

1|0
    0|0
  • sessiz kal geri adim atarsa yuz bulucak daha kotusunu de yapmaya kalkicak. sevgilin de sana deger veriyosa dengeyi bulmasini bilir bence. rahat ol.

1|0
    0|0
  • Ben askimim annesine hediye ler alirim :)

Bayramlarda yanina gidemesemde 'ciceklerimi yolarim..

Bol bol arar hal hatir sorarim..

ALLAH RAZI OLSUN.. OGLUNA HEP BENI ÖVER :-)

Cok sever beni öyle diyor hep..

Sende dene bakalim :) ise yarar belki.

1|0
    0|0
  • kendini sevdirmeye çalış bence sevgilin için katlanmalısın tabi çok seviyorsan

1|0
    0|0
  • Oğlu ana düşkünü değilse boşver..Yok '' önce annem'' diyen tiplerden ise hayır gelmez öylelerinden..

0|0
    0|0
Yükleniyor...