İnsanları neden bu kadar kafaya takıyoruz anlamıyorum? Sonuçta hepsi bir gün ölecek..

Sürekli dertlenen başkalarının kendiyle uğraştığını düşünen hastalanan insanlar var kıskanan övünen başkasının hayatını yaşıyormuş gibi yaşayanlar mahalle baskısı sıkıntı para falan sonuçta ölmüyecek misiniz mk şimdi gidin bir müzik dinleyin ya da açın film izleyin helal haram demeden ruhunuz nasıl hissediyorsa öyle yaşayın bence zaten evren siz ne kadar olumlu olursanız size öyle dönecek herşey sizi daha çabuk ölün diye üzerinize üzerinize geliyor ...İnadına gülün mutlu yaşayın öptüm sizi bütün insanları seviyorum size canlarım ... iyi günler

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok haklısın haklı olmasına da işte yapamıyoruz şu bizi kurcalayan düşünceleri bir türlü silip atamıyoruz mümkün olmuyor,birde ne yapmamız gerektiğini yazsaydın keşke.Güzel temennilerin içinde teşekkürler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aaa bak ben bu yönden hiç düşünmemiştim :D

0|0
    0|0
  • Ya duygular ne olacak isyancı gizli ..

0|0
    0|0
    • duyguların sahibi sensin. Senin bir beynin var sen eğer üzülmeyecemm dersen üzülmessin ama arabesk bir havada yaşarsan Etrafındaki herşey sana acı vermeye başlar...Şimdi gözlerini kapat uzun süre açma ve bir anda aç gözlerim görüyor diye sevineceksin... hayat herşeye rağmen yaşamaya değer

• Ben bunları aşalı çok oldu :D

teşekkür ettm :)

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...