Kova burcu kadınlarının hepsi böyle mi?

Kova kadını aman aman kardeşim ben hayatımda ilk defa kova burcu kadını ile birlikte oldum.; ve ayrılma sebebi akşama kadar ilgi manyağı yapman akşam ilgilenmeme anlamına gelmiyor dedi ve ayrıldı benden şaka gibi o kadar tartışmamıza rağmen hala aynı şeyleri söylüyor. Her kova kadını böyleyse lütfen söyleyin de dikkat edelim bundan sonra :)

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• ben kova erkeğiyim ama ilgiyi helede aşırı ilgiyi hiç sevmem kendi halime bırakılmak isterim bence o burçtan kaynaklı birşey değil yaşı küçüktür muhtemelen 18-22 arası birçok kızda bu sorunu görüyorum sürekli ilgi beklemek dünyada ondan başkası yokmuş gibi davranılmasını istemek yapılmadığı zamanda hemen tribe bağlıyolar :) he ama halen aynı şeyleri söylüyo olması burçtan kaynaklı olabilir bende bu konuda aynıyım fikirlerim genelde sabittir sanırım saplantılı oluyor bu burç biraz :))

0|1
    0|0
    • 26 yaşında çocukta değil ki kardeşim :)

• işte bu anlatmak istediğim dostum şuan böyle birşeyi idrak edemiyorsun yaşadığını düşünsene bir zaman sonra düşünemiyorsun bile hiçbirşey hissisleşiyorsun hayata karşı

• zamana bırakmak lazım. ne demiş zat-ı muhterem "zaman herşeyi çözer, şu beklemek olmasa" :)

Kızlar Ne Diyor 2

• benim yükselenim kova, burcum oğlak. mükemmelliyetçi burçlar oldukları için normal. ben de böyleyim diyebilirim ama törpülemeye çalışıyorum..

0|0
    0|0
  • Sen bundan sonra ilk burcunu sor kovaysa arkana bakmadan kaç :D

0|1
    0|0
    • Cidden bunu yaşadım ben ve hani hala görüşüyoruz başkası için değil hani aşık olduğum insan dese ne bilim başka birini tercih etse ki ilk başlarda bunları çok düşündüm takip ettim herşeyi yaptım ama yok heryerde hala arkadaşım telefonunu bile hala alır bakarım yok yani madem ilgiye alıştırdın devam edecektin diyor başka birşey demiyor bende tamam diyorum yok bitti artık diyor hep

• Aynen iyi edersin dönse bile kabul etme bence

• Yok ben geçtim zaten artık istesekte olmaz ben güvenimi yitirdim inancımı yitirdim 6 ay olmuştu. Nasıl güvenebilirim pat diye bitti diyen birisine üstelik elle tutulur bir neden yokken. Herşeyi anlarım döversin küfür edersin aldatırsın ama böyle bir sebebten dolayı ilişkisini bitiren birine geri dönülmez.

Erkekler Ne Diyor 2

• rahat ol müdür çok iyi mantıklısıda var çok terside senin şansına o denk gelmiş.

0|0
    0|0
  • kova kadını patavatsız,ilgi manyağı,ruhsuz,mantıklı,sevgisini eşine gösteremeyen kadınlardır.Ama çok iyi anne olurlar.

0|0
    0|0
    • dediklerinin hepsi doğru yaşadım ama o kadar iyi sahipleniyor ki görmezden geliyorsun işte bu huylarını.

Yükleniyor...