Sınavlarınız kötü geçtiğinde ne yaparsınız arkdaşlar ?

Bugün 2.vizeme girdim çok basitti sınav ben biraz abartılı çalıştım..

Koca 40 sayfalık çalışma kağıdından ilk 3 sayfadan 3 soru geldi

geçme notu 70 malesef.. sınavdan 60 filan bekliorm ama çok rahat 90-100 alınabilecek bir sınavdı canım acayip sıkıldı hedeflerim vardı.. neyse fazla uzun olmasın sizin sınavınız kötü geçtiğinde ne yaparsınız ?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• nasip kısmet diyip finale bırakırım işii :)

0|0
    0|1
    • finalde 80 alamayınca kalıosun :D

• ayıp ediosun bizde sayısalcıyız tarihi 95le geçtik :)

belli oluo baya aran yokmuş sallasan yine bir 45 alırdın :D

• helalll lenn :D şans yok arkadaş yaaa sallasaydım bir 45 falan patlatırdım ama iştee:)

Kızlar Ne Diyor 7

• hatırlamamaya çalışırdım hoca okuyunca zaten belli olacak .olan olmuş bıten bitmiş fınallerde daha ıyı yaparım diye kandırıyordum :)

0|1
    0|0
  • Dusunmemeye calisirim ama insaf bizde bile gecme notu 65.

0|1
    0|0
  • Banada çok oluyor öyle,kolay sınav yapamadığım için kendime lanet ediyorum.Takıcan kulaklıkları o malum iki kelimeyi söyleyeceksin.Şu an burada söyleyemiyorum :D Küfür etmeyeyim :D

0|1
    0|0
  • edebyat sınavım vardı bugün 30 40 alrım en fazla aman dedim takmıyorum daha 3ncü sınavlar var zaten bir bitse bu sene ünv oh rahatlcm link

0|1
    0|0
  • ağlarım:((((

0|1
    0|1
  • eski sevgilime yaziyorum:D morlm bozuk olunca iyi geliyo bazen

0|1
    0|1
  • Hayatımda iyi şeyler olsun ya da kötü şeyler olsun hiç farketmez sürekli aklımda şu ayet vardı...'Dünya hayatı aldatıcı zevkten başka bir şey değildir' Al-i İmran/185...

ben bu cümleyle kendime geliyorum rahatlıyorum sende aynı rahatlama olur mu bilmem..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kantine gider çay alır bide sigara yakarım :)

0|1
    0|1
  • Gülümserim yapacak bişey yok. ;)

0|1
    0|0
  • üzülürüm ama 1 hafta sonra geçiyor çünkü çok çalışır geçerim düşüncesi hakimiyetini kazanıyor o sürede

0|1
    0|0
  • Takmam final var bütünleme var 10 gündür belki 1000 sayfa okudum en kolay dersten s..çtım çok kolaydı daha 4 vize var okumaya devam

0|1
    0|0
  • Valla fazla takmıcaksın canından kıymetli değil ya otur ve bir çay demle yaşamaya bak :)

0|1
    0|0
  • direk maç izlerim ve unuturum tek çare bu benim içn:D

0|1
    0|0
  • naparım hocaya söverim :D

0|1
    0|0
  • bi sigara yakar mutluluklar dileriz...

0|1
    0|1
  • Şu an benim de çok canım sıkkın vizelerim berbat çünkü :/

0|1
    0|1
  • Sınavlarını kötümü geçti telefonunuzdan e okula giremiyor musunuz bizene a...

0|1
    0|1
  • bi ufak rakı, zeki müren, durmak yok yola devam. canın sağolsun kardeş dünya hali takma kafana.

0|1
    0|1
  • git uyu herşeyi unutursun.bende mikro iktisatı geçemedim herkes geçecek çok kolaydı sınav: (

0|1
    0|0
Yükleniyor...