Almanya'nın neden İstanbul'a yeni yapılacak olan havalimanına karşı çıktığını daha iyi anlayalım.

link

Bu haberi de okuduktan sonra söylenenlerin doğru olduğundan hiç bir şüphem kalmadı.

Şu anda Almanya'nın Lufthansa havayolu şirketi ile Türk Hava Yolları rekabette burun buruna diyebileceğimiz bir konumda. Eğer 3. havalimanı yapılacak olursa Avrupadaki yıllık 100 milyon yolcu kapasitesi İstanbul'a kayacak ve havacılıkta ulaşım merkezi İstanbul olacak. Gezi eylermlerininde arkasından Alman provakatör casusların çıkması da aslında bunu destekler nitelikte.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ekmeğie taş koyacaz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• almanların zoruna gidiyor üçüncü Havaalanını engellemek istiyorlar

0|1
    0|1
    • Sadece Almanya olsa keşke Kanal İstanbul'u da İngilizler Montrö Anlaşmasının dışına çıkamazsınız falan diye baskı uyguluyor. Başbakan diyor ya her kutlu doğum sancılıdır diye gerçekten öyle bize düşen elimize birer sıcak kova alıp buna yardımcı olmak. İtibarsızlaştırmaların hepsi milletin umitlerini kırarak devlete güvenini azaltmak.

Erkekler Ne Diyor 6

• BU sacmaliklara inanmiyorsunuz demi ? Bu jole kafali olan basbakan yardimcisinin cilgin Teorisidir.

Gezinin arkasinda Halk vardi. Ama buyur anlat, Gezi eylemleri Havalimanini nasil durdurur ?

Acikla.

Istersen 100tane hava limani ac Türkiyede, Almanyanin yolculari Türkiyeye kaymaz. Cünkü Almanya Avrupanin merkezinde. Avrupaya gidis yapanlar Almanyada duruyor ilk önce.

Ve bu böyle devam gider cünkü Almanya Avrupanin merkesinde.

Birakin su yahudiu lobisi, faiz lobisi, alman lobisi sacmaligini, insanlar AKPyi sevmedigi icin sokaklara cikti.

Ama cahiler genelde inanmak istedigini inanir.

0|0
    0|1
    • Nedense senin Alman olduğunu düşünmeye başladım? Eğer öyle ise daha fazla konuşma. ;) Eğer Almanya'nın böyle bir tedirginliği yoksa bizim işimize karışmazdı. Bir daha söylüyorum eğer Alman isen boşuna dil dökme uza.

• Sen AKPye haberlerine devam inan ozaman arkadasim ne diyelim.

• Bir şey deme zaten sen gerekli mesajını al otur oturduğun yerde!

• E günaydın :) Diğer havayolları %50 daha ucuz olacağı için Türkiye yi tercih edecek ve bu Almanya için müthiş bir kayıp.

0|1
    0|0
  • Luftansa nın ve almanya nın aktarma özelliğini kaybedecek olmasından büyük para kaybı yaşayacak.

0|1
    0|0
    • Aynen kardeş transfer merkezi biz olacağız hep ondan çekiniyorlar. Milletin gözünü açıp bunlara kanmaması lazım.

• Kardeş aslında böyle birbirimize sataşmak yerine olan biteni anlatmamız lazım her insan hata yapabilir ama hatanın neresinden dönerlerse kardır.

• yok ben hata kabul etmiyorum adamların yaptığı resmen eşkiyalık haklarımı helal etmiyorum bu dünyada çıkmasın öbür tarafta yaptıklarının bedeli çeksinler ha inanmıyorum beni enterese etmez diyen dangalaklara da diyorum gideceğiniz yer cehennem boşuna uğraşmayın neye inanırsanız inanaın istersen tövbe haşa peynir-ekmeğe inan.

• 3 yapalım 4, yolda :)

0|1
    0|0
  • Almanya karsi ciksa iyi chp ve hainlerde kardi cikiyor chp iptali icin anayasa mahkemesine basvurfu

0|1
    0|0
    • Milleti uyandırmak lazım işte.Gerektiğinde adam adama markajla bu işi yürütmek lazım. Ayrıca Almanya bizim nükleer santral işimize de karışıyor.Neymiş efendim biz de kapatacağız falan diyorlar.Yalan onların santrallerinin kullanım süresi doluyor.

• Kimseyi uyandirmaya gerek yok %50 bize yeter bos tenekelere ne anlatsan yine bos onlar analarini satar yeterki hukumet devrilsin

• Kullanıldıklarını anlatmak lazım yani öyle 3-5 twett atanın peşinden galyana gelmemeleri lazım.Yarın bu ülkeye bir şey olursa o twet atanlar uçağına biner gider yurtdışındaki banka hesabı ile günlük gülüstanlık yaşar. Olan yine bu halka olur bunu anlatmak lazım.

• kedi kanı içiyormuş şerefsizler

0|2
    0|0
Yükleniyor...