Real Madrid - Galatasaray maçı sonucu ne olur?

Real Madrid - Galatasaray Maçı Sonucu Ne Olur? Galatasaray süpriz yapabilir mi bu sefer?

• Real gene farka koşar...
    30% (6)56% (20)46% (26)Oy Ver
  • GS bu sefer alır.
    60% (12)25% (9)38% (21)Oy Ver
  • Beraberlik kokuyor...
    10% (2)3% (1)5% (3)Oy Ver
  • Üst olur o banko :D
    0% (0)16% (6)11% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Real Madrid - Galatasaray Maçı Sonucu Ne Olur? Galatasaray süpriz yapabilir mi bu sefer?

0|0
12|27

En İyi Erkek Görüşü

• biz boşuna demedik real farka koşar diye ama 3 farkla yendi :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben beraberlik umudu verdim ama Eray'ın ruhsuzluğu ve hataları ki çocuğa yüklenmemek lazım en büyük suç yönetimde sen Dany ve Chedjou gibi isimlere milyonlar saçarken biraz daha kaliteli transferler yapaydın bu durumlara gelmezdi takım Dany bir sağ bek bir sol bek oldu onun yapması gereken işi ta ortalardan gelip Selçuk İnan yaptı 2.yarı gerçekten berbattık Allah'tan Umut var

0|0
    0|0
  • şahsen bir gs li olarak almaz diyorum bu maçıı.real ın nasıl bir takım olduğu belli futbolcularıda öyle.tamam bizimkide iyi ama takımın kendi için bir anlaşmazlık var bir bütünlük yok bizde.ama real madrid de öyle değill takım bütünlüğünü koruyup oynuyorlarr.

0|0
    0|0
  • önce allaha sonra futbolcularımıza güveniyorum inşallah bu maçta en az beraberlik bekliyorum

0|3
    1|2
  • Takım içindeki futbolcular birbirine destek olmalı , arada bir güven meselesi olmalı .

Umuyorum ki kazanırlar .

0|3
    1|2
  • Galatasaray'im Hepsine koyar :)

0|1
    1|3
    • Koyar argo bir laf oldu yakışmıyor :)

• Galatasaraylı olan sen değil misin takımına argoyu mu yakıştırıyorsun?

• Takimima argo falan yakistirmiyprum .Dedigim seyi bask bir yerinden anlama.Galatasaray in yenip yenilmemesi de ezik taraftara ve ezik takima kalmadi.

• Insallah alir :)

0|2
    1|1
  • Gs nin almasını istesemde bu maçı,yanii sanmıyorum :S

0|0
    0|0
  • 10 0 olur değişiklik olucaksa :)

0|0
    0|0
  • İçimden 2 -0 madrid yener geçti

0|0
    1|1
  • Donuna yapmasın da sürpriz eksik kalsın

0|0
    0|0
  • Real gene farka koşar...

0|0
    0|0
  • : GS bu sefer alır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Real Madrid nasıl İspanya liginde kaybedebiliyorsa bu maçıda kaybedebilir Kaybetmek Kolay,Kazanmak Olay !

0|1
    1|1
  • Umarım gs sürpriz yapar ve en fazla 3 gol yer.

1|2
    1|1
  • futboldan anlamam hiç ama real madridi bilirim..harcar galatasarayı..

1|0
    0|1
  • Farka koşar ALLAH koşturtmasın :D

1|0
    0|1
  • reale karsı 5 mac oynayıp 3 unde kazanarak ıstatıstık elde etmıs bı takım ıcın ımkansız yoktur. yeterkı ıstesınler ve oynasınlar

0|0
    0|0
  • şimdi herkes real fark atar diyorda Galatasarayın hocası Mancini yanlış hatırlamasınlar juventus maçındaki gibi defans yaptırcak takıma kontraya beraber ve çabuk çıkılcak ve en önemlisi BİREYSEL hata olmayacak bu sefer

0|1
    1|2
  • gs orta sahada lebron james'in etkinliğini azaltırsa maça ortak olabilir ancak gs'de kaleci hayrettin'in kenardan gelerek yapacağı katkı maçın anahtarı olur. real madrid ise ufuk sarıca ve petar naumoski'yle galatasaray'ı baskı altına almaya çalışacaktır. o yüzden tahminim handikaplı berabere.

0|0
    0|0
  • ronaldonun sakatlığını duyan gsliler

link

bence gene farka koşacak madrid ronaldo olmasada

1|0
    0|1
  • Galatasarayın kazanmasını canı gönülden istesemde karşıdaki takımın kim olduğunu bilmeyen yok sanırım.Reali geçen yıl zor zar BvB durdurdu ama bu yıl ezip geçicek benden söylemesi.

0|1
    1|1
  • beraberlik

0|0
    1|0
  • Kardeşim Bu Maçta Galatasaray Kalesinde Muslera Yok , Real Madridde İse Ronaldo Yok 3.5 Gol Üstü Olur de Geç :) :) :) Eray Çok Gol Yer :(

0|0
    0|1
  • Ronaldo şov izleyebilirsin bu maçta da :) Adam yazıyor arkadaş :))

1|0
    0|1
  • sıkıntı ki ne sıkıntı madrid yne atacak diyorum bir kaç tane ynede tersi olması dileğiyle

0|0
    0|1
  • inşallah 7. golü atmazlar 6 da bırakırlar.

1|1
    1|3
  • reale basın ne var ne yok farkı bastırır =)

0|0
    0|0
  • 10 yemelerinden korkuyorum :D ben olsam maça çıkmadın en azından hükmen 3-0 yenik ayrılırdım :D

1|0
    0|1
  • handikaplı 1 olur :-)

1|0
    0|0
  • takımıma güveniyorum neden olmasın 2-1 biz alırız goller drogba ve ebuee :)

0|0
    0|0
  • Real Madrid alır Galatasaray açısından bakarsak çok çok berabere bitirebilir maçı.

0|0
    0|0
  • Madrid alır . .

0|0
    0|0
  • Real tabikide

0|0
    0|0
  • keşke g.s. şaşırtsa bizi ama iddaa yaparsam + 7 oynarım..

0|0
    0|2
  • ilk yarı 3.5 üst , +7 gol, ronaldo gol atar, real handikaplı alır, :)))

0|0
    0|1
  • obradovic hafta içi takımı bu maça iyi hazırladı bu yüzden galatasaray'ın kolay teslim olmayacağını düşünüyorum. real madrid ise yıldız oyuncuları justin bieber ve rihanna'yla etkili olmaya çalışacak. galatasaray'ın en büyük kozu ise her zamanki gibi hidayet türkoğlu. bu yüzden tahminim banko boston celtics.

0|1
    0|2
  • Galatasaray yenilecek

0|1
    0|1
  • E) b@b@yı :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...