O mu haklı, ben mi?

bulunduğum yerden gitmek istiyorum diye bana çok kızdı!..ama iş yerinde ne çektiğimi bilmyo kendisi..piskolojim bozuldu ..yaşadığım yerin insanları çok kaba ..kurum ataması çıktı bahtıma kendisine soyledim teli yuzume kapattı sonra ben şaka dedimm. bidaha böyle şakalar yapma dedi..haftasonu buluşacaktık misafiri vardı buluşamadık ..pazar gunu ters bir mesaj atmış ne oldu dedim.. bişey yok konuşma dedi..sonra özlediğimi onu sevdiğimi syledm sana inanmyorum güvenmiyorum dedi..neden dedim.. becayişle ne işin var dedi yazıklar olsun dedi..kaç kere görüşelim konuşalım dedim kabul etmedi..sonradan kabul etti meğer dışarıdaymış..gelince dedi ..neyse nerdesin ..dedim geldim evdeyim tv izliyorum dedi söz ? dedim ne sözü dedi cevap atmadım neyse konuşmadık hiç. akşam işten donduğümde kapıda çiçek vardı..ev arkadasıma sordum benm değil dedi bende küs olduğumuz için benim de aklıma bişey gelmedi.sordum o bırakmış..nie dedim. sanane dedi bende tamm dedim.konuşmuyoruz .çok kırdı beni.bu arada sözlüm olur kendisi aynı yere atandık ..birbirimiz çok seviyoruz..ama bazen onu tanıyamıyorum kızdığı zaman çok kotu oluyo..kim haklı bence ben haklıyım ne olduğunu anlatmadan bana tavır sergiledi! sizce mesaj atmalımıyım ondan mı beklemeyelim ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Gereksiz bir muhabbet insan sevdiğiyle her yerde mutlu olabilir.

0|0
    0|0
  • kız yürü git. bir sürü yazmışsın bize okutuyorsun. sen haksızsın:))

0|1
    0|0
  • he a.q sen haklısın onu o şehirde bırak kaç sonrada bence ben haklıyım he yaw he he

0|0
    0|0
    • terbiyesizliğe luzum yok

• valla sen inatsın bence o değil arkadaşım

• haklısın ama cevap atamdı=/

• bence bekle o atsın

0|0
    0|0
  • ben haklıyım :)

0|0
    0|0
    • cümlemize ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• insan sevdiğiyle aynı şehirde nefes alıyorsa orası güllük gülistanlık olurmuş. sen bidaha düşün gerçekten sevip sevmediğini. bide iş yerinde yaşadığın sorunlar var madem paylaşsana onla, beraber çözüm üretin. belki beraber gidersiniz o da bir fikir üretir

0|0
    0|0
Yükleniyor...