Hoşlandığın erkeğe hoşlandığını söylemek istersen..

ben yeni yeni birinden hoşlanmaya başladım iyi güzelde bu cocugu bizim küçük marketimizde gördüm ve cocuk babamın musterisi bununlada kalmıyo babamla aralarından su sızmıyo cok samimiler resmen babamın cevresnde cocuk dört dönüyo okadar seviyo babamı benden ondan hoşlanmaya basladım sizce yanlıs mı yapıyorum ondan hoşlanarak ya da yanlıs degilse onunla konusmak için ne yapmalıyım ?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında bir yönden sevinmen lazım. Aralalrından su sızmıyor dediğine göre babanda güveniyor seviyor demektir onu. :) Aşk bu yanlışa doğruya bakar mı hiç :(

0|0
    0|0
    • bakmaz dogru diyosunn :)

• öyle demiyorum ama sanki öylemii

• Olabilir neden olmasın :) Görmeden yorum yapmak doğru olmaz onun huyu suyu ne bilmiyorum.

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben olsam kendimi taşla ezerdim.. :)

0|0
    0|0
    • sagol yani içimi cok rahatlattın :)

• anlasıldı cok tesekkur ederim:)

• Rica ederim kolay gelsin :)

• neyin yanlışı kızım sen ne kullandın sabah sabah git konuş çocukla evetse evet hayırsa hayır bu kadar belli herşey

0|0
    0|0
    • korkuyorum ama

• peki baska bir sorum daha var yanlıs yerlere cekilmesini istemem sorumun öncelikle ilk izlenim için ne yapıyım fiziksel ve ruhsal olarak

• özle gel ssen bir bu kadar gaz verdim boşa gitmesin 2-3 taktik veriim snaa

• oyyy sen çok utangaçsın sanırım canım ya,eminim o çocukta senden hoşlanıyordur çünkü erkekler böyle kızlara bayılırlar

0|0
    0|0
    • ya uzaktan izliyorum yakındanda bakısıyoruz ama tıkandım o kadar simdi ne yapmalıyım onu arıyorum

• ay demee agzından bal damlıyo sencede faceden ekliyim mi?

• evet bal damlar ben çok tatlıyımdır :) kıs burda herkes bizi izliyo özelden yazsana bana sana taktikler veriyim :)

• hoşlanmakta yanlış yapmıyorsun ama bekle duygularından emin ol ...

0|0
    0|0
  • ilgi göster gülücükler salla zaten eşek değilse o da sana yanaşır

0|0
    0|0
  • Bence çocuk senle yakınlık kurabilmek için babana samimi davranıyor :D

0|0
    0|0
  • belki çocuğun amacı sensin

0|0
    0|0
  • bence onda da sana bişey varkğ babanın etrafında dönüyor:)

0|0
    0|0
  • yüzüne kezzap mı attılar tobe bısmıllah :)

0|0
    0|0
    • ne alaka anlamadım? :)

• :) nasıl bırakıyım hoşlanmayı:(

• bak acık teklıf evlılık var al nufus cuzdanını kop gel :)

Kızlar Ne Diyor 2

• bilemedim şimdi böyle bir durumda kendini kasman çok normal yani nasıl söylenir ki hoşlandığın ya gidip babana söylerse diye düşünür insan haklısın

en iyisi face de ekle çocuğu sonra havadan sudan konuş :)

bu arada aklıma geldi benimde sen yazınca yıllarca peşimde koşan çocuk yıllar sonra babamın altında çalışmaya başladı aralarından da su sızmamaya başladı çok garip oluyor :)

0|0
    0|0
    • aynen sen beni cok ıyı anlamıssındır o zaman peki facede ekleyip nasıl konusmalıyım hoslantımı belli etmek için

• direk konuşmaya başla işte nasılsın falan derken samimi olursunuz zaten

sonra da hoşlandığını söylersin

• tamam tesekkur ederim :)

• yok yahu ne yanlışı bekarsa sevgilisi yoksa yanlış birşey yok.selam ver bigün bir bahane bul yardım iste fikir al bilmemne bul sor işte

0|0
    0|0
    • haha :) teşekkur ederim yardımın içinde baba faktoru nolucakk ?

• sen tanış görüş önce bir çocukla samimiyet kur azıcık sonra senden hoşlanıyorum de bilmiyorum artık o da karşılık verirse tanı çocuğu biraz sonra babana anlatırsın ben hoşlanıyorum diye.

• tamam teşekkurler

Yükleniyor...