Kızlar beni yakın arkadaş olarak görüyor

meraba ben 19 yasındayım 1.84 ve boy ve 94 kiloyum.Kızlar yüzümü begenirler ama ben kendimi yakısıklı bulmuyorum.İtü matematik muhendisligi okuyorum simdi mesele su : Lisedeyken ben alt sınıfların ilk baktıklarından degildim ve bu beni randevu islerinde biraz paslandırdı.Yakın tanımadıgım kızlarla randevuya cıkınca konusucak konu bulamıyorum ve bu onları uzaklastırıyor,yakından tanıyıp beraber zaman gecirmekten hoslandıgım kızlardan beni arkadastan ote gormuyor,arkadas derken kendi eski sevgilisiyle ilgili sorunlarını benle paylasıcak kadar.. Bunu nasıl asıcam kızlar yardım edin :/

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ne var sevgilisinin derdini anlatabilir bir erkeğe bu kötü birşey değil sadece bu oluyorsa kötü.öncelikle biraz kendine güven demek ki kimseye açılmıyorsun konuşacak konu bulmak en çok özgüven sonra kültürle alakalı üniversitede okuyorsun konuşacak birşeyler biliyorsundur elbet ama demek ki kitliyorsun kendini heyecandan ne kadar rahat olursan o kadar güzel karşılık alırsın (tabiki de cıvıklık yapmamak lazım)

ve 1 kız arkadaşın varsa en az 10 erkek arkadaşın olmalı tam tersi durum kötü birşey kusura bakma ama kızlar resmen onlara gizli eşcinsel gibi davranıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kimsenin derdini dinleme.

Samimiyet de kurma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aynen benim de yüzümü sevimli buluyorlar falan. Ama arkadaştan öte göremiyorlar. Tuzum eksik heralde. Kim üstüme tuz ekecek, çekici bulmuyorlar olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Babana söyle harçlığına zam yapsın.

0|0
    0|0
  • herşeyin çözümü para

0|0
    0|0
Yükleniyor...