Bankalardan kredi alabilmem mümkün mü bu şartlarda?

Bir bakarmısınız?

Selam bugün bir firmada işe başladım. 1 haftadır girebilmek için uğraşıyordum sağlık raporu evraklar falan çok uğraştım. Erkek arkadaşımla beraber girdik. Mesai bitimine doğru şefle tartıştım aslında benim bir suçum yoktu kafayı bana taktı kadın resmen. Ve beni işten çıkardı. Çok üzüldüm çünkü en az 300 lira harcadım oraya girebilmek için. Annemlerede daha söyleyemedim. 2 bin lira kadar borcum var ödemem lazım başka biyerle görüştüm çalışmaya başlıycam ama borçlarım bir ay beklemez icralık olacağım. Size sorum bankalardan kredi alabilmem mümkün mü bu şartlarda çalışmıyorum çünkü şuan. Çok zor durumdayım. Yılbaşından sonra sevgilime borcu olan biri ödeme yapıcak yani her şekilde o borcu kapatırım. Çok zor durumdayım bileniniz varsa söyleyebilirmi banka kredi verirmi?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• banka kredi vermez ama kredi kartı verir ordan taksitli nakit avans çekersin..gerçi kredi kartlarıda artık maaşa göre veriliyor ama şansa..

0|0
    0|0
    • kredi kartım var zaten

• karta borcum var zaten sorunda o onu kapatmam gerekiyo diğerleri bekleyebilir

• hee anladım :) kart borcunu makul bir faizle erteleyebilirler bankayla görüş..

Erkekler Ne Diyor 7

• o değilde konuşsaydın işverenle bukdara masrafın oldu falan filan biraz calıssam diye ne o.çocukları vrya

1|0
    0|0
    • söyledim zaten iş konusunda başka biyere yönlendirebiliriz dediler evraklarımı verin en azından dedim vermedilerde bosuna sabahtan beri çalıştım kısacası ağlamaktan gözlerim şişti

• Anne-Baba'nın kullandığı kredi kartına düzenli ödeme varsa, 1000 tl verebilir, yoksa SGK'sız zor...

0|0
    0|0
  • kefil bulman lazım

0|0
    0|0
  • bordrosuz verirlermi kredi

0|0
    0|0
  • en az 6 ay sigortalı olmalısın ve belgeleyebileceğin gelirin olmalı

0|0
    0|0
    • 2 senelik sigortam var ama şuan işsizim

• o şekil de değil. Bir işyerinde son 6 ay sigortalı olmalısın ve çalışıyor olman gerek.

• Malesef sanmıyorum ama şansını dene yine de :/

0|0
    0|0
  • devlet borcu mu özel borç mu bu

0|0
    0|0
    • kredi kartım dershanem vs.

• :( yaa işte düşenin dostu olmuyor bunu 20 yasında ilk defa anladım

• dost olmayı bırak bir tekme vurmadıklarına dua ediceksin :)

Kızlar Ne Diyor 3

• kredi kartı çıkarıyor garanti banka hesabı limiti 3000 tl . git bir tane al.

0|0
    0|0
    • garanti bankasından kredi kartım var zaten ödemeleri aksadı sorunda o

• hmm . arkadaşlarından istersin anca.

• ipotek teminatlı kredi veriyor çoğu banka.güvenilir iyi bir bankayı araştırsan iyi olur.

0|0
    0|0
    • ipotek verebileceğim hiçbirseyim yok ama

• tamam teşekkür ederim

• rica ederim

• çok kötü olmuş bir günde nasıl işten atarlar :S

0|0
    0|0
    • öyle oldu sabahtan beri ağlıyorum insanlar acımasız

Yükleniyor...