Geri dönecek mi sizce?

Arkadaşlar sevgilimle bugün itibariyle ayrıldık. Sebep benim erkek arkadaşı istememem ne telefonda nede normal hayatta. Düne kadar kabul ediyordu bu durumu fakat dünkü kavgadan sonra yapamıyorum senin istediğin gibi biri olamıyorum dedi. Beni kaybetmekten önemli mi diye sorduğumda ise bu onların arkadaşlıgının onemli olması değil bu benim kişilik meselem sonra da benim ortamım hep böyleydi o yüzden değişemiyorum dedi. Beni böyle kabul edeceksen devam edelim dedi ben de geri adım atmadım. Ayrılırken de çocuk gibi küsmek yok bir selamı esirgemeyelim falan dedi. Ben de tüm köprüleri atarak bunu yapamadın umarım sonra pişman olmazsın ortam yaptıktan sonra bana sakın geri dönme konuşmamız bundan sonra dogru olmaz seni unutacam dedim. Ardından o " lütfen böle yapma seni bitirmek gercekten cok zor seni cok seviyorum ileride belki olur olmasını isterim kıs ayındayız sıkı giyin falan dedi bende geri adım atmadım sizce bana tekrar geri donecek mi?

Güncellemeler:
Sizce erkek arkadas konusunda onu serbest bırakıp ilişkiye devam etmelimiyim siz olsanız ne yapardınız?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• aaahy fenalık geldi.o senı sevıyo sen onu sevıyosun,senın kıskanclıgın yuzunden ayrılıyosunuz.o kızın mutlu olmasını mı ıstıyosun kendı mutlulugunu mu ıstıyosun?önce bunu soyle!artık aşk kalmadı tamam da cok sevıyosa bı ınsan ortamına da katlanır.o ınsanlar ne zaman sorun olur:sizi ayırmaya calıstıkları zaman.gördüğüm kadarıyla bole bısey de yok.sen neyın havasındasın?kac kere sevıceksın bır ınsanı ve kac kere o da sana senı kaybetmek ıstemem dıycek.sorunun cevabı:o sana senın davranıslarına gore döner.ama en önemlısı sana dönmesi değil senın onu elınde tutabılmen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• dönmeyecek ... soruyu okumadım ama ilk içimden öyle geçti

0|0
    0|0
  • Dönmesini isteme dönmesinde ikinize de yazık olur

Senin istediğin doğru karşı tarafa uygun değilse oldurmaya çalışmanın alemi yok olmuyorsa olmuyordur. Kız ne güzel demiş bak benim ortamım hep böleydi o yüzden değiştiremem demiş. Beni böyle kabul ediyosan devam edelim demiş açıkça. Sende hayır uymaz diyip noktalamışsın. Kendi doğrularınla doğruları uyduğun biriyle olman daha mantıklı olur aksi halde hem sen hem karşındaki hem ilişkin çok yıpranır. Aşk huzur vermeli boğmamalı.

0|0
    0|0
  • Siz ve gururunuz.Eger kizda gurur varsa asla donmez ama seven kisinin ne yapacagi da belli olmaz sende keske biraz daha yumusak davransaydin keske.

0|0
    0|0
  • madem geri dönmesini isteyecektin neden bitiren taraf oldun? kız o kadar ılımlı yaklaşmaya çalışmış halbuki

0|0
    0|0
  • :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kız arkadaşın mantıklı birisidir kanımca.yani arkadaş olayını seçerken kimin ne anlamda yanında olduğunu karar verebiliyorsa ne güzel..o zaman bu durumda takıntı yapmanın daha doğrusu kısanmanın bir manası yok.

0|0
    0|0
  • aynı soruyu kaç kere soruyorsun zorla güzellik olmaz gelirse ekime gelmezse kasıma kadar anladın
    başka kızmı yok*ülkede

0|0
    0|0
  • taviz verme ortamda kıza yazacaklardır kızda hoşalanır aşık olur tekmeyi yersin.

0|0
    0|0
    • eğer kızla cinsellik yaşıyorsan tam bilmiyorum taviz ver nasıl olsa tadına bakıyorsun :) ama evleneceksen taviz verme

• Oda bir bakıs acısı tabiki

• ben yaşadığım kızla sevgiliysem evlenmem çantada keklik görür başkalarıylada yatar.gelemem öyle olaya evlenince en iyisi kontrol altında olur veya evlenince kontrol alanın geniş anlarsın boşarsın kandırlımak zorlaşır

Yükleniyor...