Arkadaş dediğim insanlarla aram bozuldu

bız 4 arkadas takılıorduk 2 sıyle aram bozuldu diğer arkadasta ortada kalmaya çalısıor benım yanıma gelmeye calısıor genel olarak onlara daha yakın ..bn ona onların yanınada gdebılırsın benim yanımda kalmak zorunda deılsın dedım oda bn kendımı kotu hıssederım senı tek bırakıyormus gbı dedı laf arasında senı hıc konusmadık falan dıor ya da konuşulanları solemıor... bn olsam arayı bulmaya calısır ya da haklının yannda olup sız haksızsınız derdım benim haklı oldumu bıle bıle onlara daha yakın bugun bnı dışladılar yarın onada bunu yapmayacakları ne malum böle arkadaslık olmaaz olsun bnce bn hepsınden sogudum onun yanıma gelmesını dahı ıstemıorm oda onlara katılsın bunu ona solemelımıyım solersen neden dıycek bn olsaydım şöle yapardım sen böle yapıorsun demekte açıklama yapmakta ıstemıorm bıraz yalnızda kalcam takılcak pek kımse yok okulda bilmiorm ya napmalıyım

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Madem o 2 si ile aran bozuk şu an olduğu gibi onlara umursama. Ha o iki yönlü devam eden arkadaşın için de ek bir şey söyleme.

Başkalarıyla takılmasına bakma, sadece yanındaki varlığını düşün. Fazlasını sorgulama. Bugün onlarla senin aran bozulur yarın arkadaşının seninle aran bozulur yarın onlar da dağılır.

Takıntı boyutuna getirmişsin, bu kadar fazla irdeleme, sen keyfine bak sadece. Yanında olmadığı yerde normal sürdürürsün.

Yok katlanamıyorum dersen tutumun soğuk olsun o sonradan uzaklaşır zaten.

cut.

1|0
    0|0
    • bn ztn ıstem dısı soğuk olmaya başladım geçen telefonda neden soguksun dedı bnde sana ole gelmıstır dedım buna bana yıne soracak bılıorm çunku eskısı gbı sohbet edecek konu dahı bulamıorm soruncada ne demelıyım yanı dıycek cumle bıle yok ya da bn o cumlelerı kurmak ıstemıorm...

• Durumu izah et, istemsiz olduğunu belirt. Açık sözlü ol.

Erkekler Ne Diyor 2

• bence hiçbişey söyleme bırak kimi istiyosa seçsin ama haksız olduklarını bile bile onlara bunu söyleyemiyosa ondan dost olmaz bunu bil

1|0
    0|0
  • Çoğu insanın başına gelebilecek bir durum bir çok insanında gelmiştir. Bence onunla aranı bozma.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hıc sevmedıgım durumlar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...