Kötü kalplilik olacak ama olsun!

Dostlar şimdi benim hoşlandığım bir kız vardı. Ben önünde çok heyecanlandığım için ve heyecandan abuk subuk davrandığım için reddedildim.

Şimdi de yeni bir kız var hoşlandığım ama bunu da b*k etmek istemediğim için bir şeyler yapmalıyım. Genel olarak biraz çekingenim bu konularda ve kesin bu kızla da konuşurken inanılmaz heyecanlanacağım. Benim daha önce hiç sevgilim olmadı.

Şimdi düşünün, bir oyuna "easy" olarak başlamazsanız "normal"de ve "hard"da oynayamazsınız. "easy" oynamak için de önce bir tuşları dener eğitim turundan geçersiniz. Ben de herhangi çirkin bir kızla sevgili olayım, sevgili olmanın ne demek olduğunu göreyim. Sonra ayrılayım. Daha sonra bir çirkin kızla daha sevgili olayım falan. Biraz alışayım bu konulara. Ondan da ayrılayım. Bu işi artık iyice öğrenmiş olurum.

Sonra asıl hedefime yoğunlaşayım. Nasıl fikir? Sakın "çok acımasızca bıdı bıdı bıdı" demeyin. Herkes acımasız. Kendi geçmişinize bakarsanız bunu siz de anlayacaksınız.

İyi fikir mi?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ya denerken çirkin dediğin , kızlardan birine aşık olursan :) bence hoşlandığın biriyle çık zaten sevgililiğe alışmaya gerek yok ki herşey akışında çok güzel yürür pratiğin bir anlamı yok diye düşünüyorum :)

0|1
    1|0
    • Hoşlandım da ne oldu? 3 kızdan hoşlandım şu zamana kadar ve reddedildim. Pratik yapmak en iyisi. Ha dediğin gibi pratik yapma bahanesiyle çıktığım birine aşık olursam, bu sorun olmasa gerek. :)

• Ben de kimsenin canının yanmasını istemem ama dünya böyle :/

• gerçekten çok içten diliyorum inşallah o denemeye kalktığın kıza aşık olursun ve diğer kızları unutacak kadar çok seversin o kızı :) :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Çirkin kızlarda kuyruk oldu senı bekliyodu.

1|1
    0|0
  • dene tabii. süper fikir. hatta tecrübe kazandıktan sonra sevgilin olacak aşık olduğun güzel kız da seni kendi deneme sürüşünde kullansın. sonra da hep birlikte oturup ağlayın :D

0|1
    1|0
    • Bağlanmayacağım :D

• olabilir ama bu ileride de böyle olacağını göstermez. neyse ya bana ne zaten öpt kib bye :D

• O zaman neden reddedildin ki? :D Dediğin doğru olsaydı,o kızlar seninle çıkardı :))))

1|1
    0|1
    • Güzel bir kıza çıkma teklifi ettim çünkü. Ve zaten kız neredeyse kabul ediyordu. Düşünmek için biraz zaman istedi ve reddetti.

• Gitttttiiiiiimmmmmmmmmmmmm :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Komik bir soru sormak için (soru formunda değil) sormuşsun sanırım. Sen daha, kadınlarla sohbet etmeyi dahi öğrenemeyen bir çocuksun. Üyelere verdiğin abes cevaplar da bunu işaret ediyor.Benden herkese + 1 puan.

1|0
    0|0
  • Hile aç, save dosyalarını indir bayanların töbe töbe.

2|0
    0|0
Yükleniyor...