Facebook'ta birinin sizi engellediğini anlamanın bir yolu var mı?

facebookda bir arkadaşınızın sizi, durum güncellemelerini beğendiklerini vs vs görmemeniz için engellemiş olabileceğinden şüpheleniyorsunuz çünkü uzun süredir facebookda bir paylaşım yaptıgını görmüyorsunuz., sohbette online olsa bile.Bunu anlamanın bir yolu var mı?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• birisi seni engellediyse profilini göremezsin aramalarda çıkmaz. daha önce mesaj göndermişsen eğer mesajlara baktığında ismine tıklayamazsın ve profil resmi gözükmez

0|0
    0|0
    • ondan söz etmiyorum yaaa. arkadaşlarndan da gizleyebiliyorsun ya istediğin güncellemeleri paylaşımları ondan bahsediyorum.

• anlıyamazsın..

Erkekler Ne Diyor 8

• Google a yaz onu anlamana yarayan bir program var.Ben de kullanıyorum.Ama ismini şimdi hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • anlayamasın ancak bir ortak arkadaşına sorabilirsin

0|0
    0|0
  • başka hesap aç oradan arama yap

0|0
    0|0
  • Ona ekli olan ve hiçbir iletisini gizlemediği birisiyle karşılaştırma yaparak

0|0
    0|0
  • Anlarsın aramalarında çıkmaz.

0|0
    0|0
  • beni engelleyenin biiiiiiiiiiiiiiiiiippppppppppppppppp

diye mesaj at anlarsın

0|0
    0|0
  • ark.listen e bakıyorsunuz

0|0
    0|0
    • silmekten bahsetmiyorum. yeni facebookda istediğin kişileri engelleyebilliyorsun ya, durum güncellemelerini beğenilerini görmesin diye, ondan bahsediyorum

• siz anlamadınız beni :) ya da facebook kullanmıyorsunuz uzun süredir)

• face kullanmam ama int in dilinden anlamaya claısırım:)

• sanırım yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ancak tanıdıklarına sorabilirsin ortak arkadaşların varsa onlara onun dışında anlamak imkansız

0|0
    0|0
  • Sohbette online görüyosan engellememiştir.Paylaşımlarını sana kapatmıştır.Başka birinden bakarak anlarsın

0|0
    0|0
  • Onun arkadaşı olan başka birinin hesabından girip bakabilirsin.Orda gözüküyorsa senin görmeni engellemiştir.

0|0
    0|0
  • farklı bir hesaptan bakmayı dene yada sizi engeleyen kişinin yakın arkadaşlarının duvarına bakın begeni sayısı 5 tir örngn ama size 4 gözükür engelendiginiz için

0|0
    0|0
  • paylaştıklarını gizlediğini mi düşünüyorsun?

0|0
    0|0
    • evet...

• işte bunu biliyorum...da bu sadece benim paranoyam mı yoksa gerçekten gizliyor mu onu merak ediyorum...ortak arkadaslara sormak gerek...gerçi azıcık keskin zekaya sahipse onu da akıl edip tüm ortak arkadaslardan da gizler..

• merak etme o kadar ince düşünemiyorlar sahte bir profil ac birkaç paylaşımını begen zaten istek gönderir sana yada sen gönder kabul ettiğinde ikisinin arasındaki farkı görürsün bir arkdaşımda aynı senin gibi şüpheleniyordu sahte profilden herşeyi anladı.böylelikle anlarsın sanmam online olan bir kişi birşeyler paylaşmasın

• gorebılırsın baskasının facesınden bakarak

0|0
    0|0
    • işte o da kesin çözüm değil çünkü durum güncellemesini filan ancak "herkes görsün" ayarına getirirse görülebilir. Zaten herkes görsün ayarındaysa sen de görürsün. Ama özel ayar yaptıysa şu kişiler görsün diye başkasının face inden de göremezsin.amann sinir bişey

• ozaman baska bır hesapla ekle şu kısı gormesın yazdıysa goremezsın ozaman yapıcak sey baska faceden eklemek

Yükleniyor...