Galatasaray'a neler oluyor böyle?

topçular oynıyamıyor mu oynamak mı istemiyor bunu anlaya bilen varmıı ?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Şu an virus girdi sisteme , düzelecek .

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Mancini geldiğinden beri oyuncularımıza takım ruhu aşılayan iyi bir motivasyon veren biri kalmadı ki zaten takımına güvenmeyen bir adamın oyuncuları ne yapsın mükemmel koskoca Avrupa kalitesindeki kadro böyle isimlerle mahvoldu

0|0
    0|0
  • Nazara geldik adsfd

0|0
    0|0
  • galatasaray bu ligin en iyisi teknik direktörler değişti zamana ihtiyaç var

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• bişey olduğu yok Drogba duran toplarda biraz daha paylaşımcı olursa takım eski halinden daha iyi olur nedeni her duran topun başına drogba geçiyor e haliyle şu anda dünyanın sayılı firikikcilerinden Selçuk oyundan kopuyor adamda moral denen bişey kalmıyor yüz ifadesi anlatıyor zaten sneijder de keza öyle penaltıcı melodur istediği kadar kaçırsın ama onun adı varsa o atacak duran top işi çözülürse olay tamamen çözülür

0|0
    0|0
  • bjklıyım ben bile fatih terim bize gelsin isterken siz fatih terim gibi adamı yolladınız ve istediğiniz oyuncuları almadılar sneijder çok lazımdı sanki sol bekte riera oynarken.burak elli defa satılmalı yerine daha stabil golcü biri alınmalıydı çok ofsaytta kalıyor çok gol kaçırıyor.

bak drogba bile takımdaki disiplinsizlikte şımardı

0|0
    0|0
  • Az spordan anlayan adamın bişey olmadıgını görecegini sanıyorum.Birşey oldugu yok sol bek yok,sag ve sol kanatta canavar gibi 2 adam var yabancı muhabbetinden oynatamıyorsun.Orta sahanda 2 tane önliboro ile oynuyorsun.Ofansif orta sahan var sakat:(.İlerde 2 forvet...Hacı bize sol bek,sag ve sol kanatta adam akıllı 2 adam,Birde allah rızası için ilerde Burak iyi tamamda birde ayagında top tutabilse,atak organizasyonlarına katkı yapsa :( Bu nedir Sivas'ın bir ara %68 topla oynama oranı vardı..

0|0
    0|0
  • gazı kaçtı sadece geçsin artık bu hava

0|0
    0|0
  • takım ruhu kalmadı

0|0
    0|0
  • Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste

0|0
    0|0
  • bitti dayı gese mese devri bitti

0|0
    0|0
  • Parası bitti şike yapamıyor ne olacak.Pardon sizin UEFA kuapanız vardı dimi.Özür dilerim.

0|0
    0|0
  • olan biten bişey yok galatasaray aynı galatasaray

0|0
    0|1
    • avatarına bakınca yorumunun gerçekçi olmadığını anlayabiliyorum.

• Yaptığım tamda gerçekçi bir yorum. Geçen sezon bu hafta ile bu sezon bu hafta aynı puandasınız hatta ve hatta 3 sezondur 12. Haftada aynı puandasınız. Bana söylermisin değişen ne?

• biraz sabır. 2. devre yükselişe geçeceğiz

0|0
    0|0
  • komplo kuruldu bu takıma bu olaylar fatıh terımle basladı ardı arkası kesılmedı

0|0
    0|0
Yükleniyor...