Arkadaşınızın hatıra defterine yazdınız mı ?

Ortaokul Lise yıllarında

Arkadaşınızın hatıra defterine

Yıllık sayfasına yazdınız mı ?

O klasik cümlelerden kurdunuz mu ?

• Yazdım
    50% (4)40% (2)46% (6)Oy Ver
  • Yazmadım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hatıra defteri mi kaldı ya
    0% (0)20% (1)8% (1)Oy Ver
  • İlk random gülücüğü ben yazmıştım hatta
    12% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için..
    38% (3)40% (2)38% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• şu an sınf arkdaşlarımla hep ayzıyoruz derste kağıtalra birşeyler çizip veya derste kağıtta yazışıyoruz bazen onları saklıyoruz falan kalemimi kırmıştı en sevdiği mnarkadaşım bir yarısına o benim ismimi kazdı bende diğer yarısına onun ismini günü yazdık saklıyoruz hatta link sarı onun eli krmızı benim o benim en yi arkadaşım <3

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• "Bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için çok teşekkür ederim. Mavi önlüğünde başarılar, beyaz gelinliğinde mutluluklar dilerim" klasiğini yazdım da bana yazıldı da :D :D Alt kısmına da "Sepet sepet yumurta, sakın beni unutma, unutursan küserim, mektubunu keserim" manisini yapıştırmayı da hiç ihmal etmezdik. :D Sonra kocaman bir kalp çizip ortasından ok geçirip, okun bir ucuna arkadaşın isminin baş harfini diğer ucuna benim ismimin baş harfini de cizdik mi, bir de hemen yanına kocaman bir S harfi , büyük çizilmiş S harfinin yan kısmısına yukarda aşağıya sırayla (-eni,-eveni, -ende ,-ev, -eni, -evmeyeni, -en, -akın, -evme" klasiğini yazmayı da ihmal etmezdik. Aaaah ah ne günlerdi, saf çocukluğumm :)

0|2
    0|0
  • bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için çok teşekkür ederim.

0|1
    0|0
  • Yazdık tabi ,''Canım arkadaşım bana bu güzel defterinden temiz bir sayfa ayırdığın için teşekkür ederim'' deyip manimizi de yazmıştık :)

0|1
    0|0
  • Neden yaptım bilemiyorum ama 'Kalbin gibi beyaz defterin' diye başlayan o cümleleri kuran bendim evet!

0|1
    0|0
  • Yaptık, pişman değiliz. Yine olsa yine yaparız :)

0|1
    0|0
  • yazdım hatta ben hatıra defteri yaptım hala saklıyorum :)

0|1
    0|0
  • Yazmıştık o zamanlar hahaha :D çok komikti ya

0|1
    0|0
  • yazdım :D severim de yazmayı.

0|1
    0|0
  • yazdım tabi ya.. benim de vardı ilkokul 5'te geçenlerde buldum, gülümsetti.

0|1
    0|0
  • Evet bir ara öyle şeyler yapmıştık :)

0|1
    0|0
  • Bizim ilkokulda bir çocuk vardı.Klasik cümleleri geç,ezberlemiş yazacaklarını.Bütün herkeste aynısı vardı noktası virgülüne kadar :))

0|1
    0|0
  • Silah zoruyla yazdırıyorlardı..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yazdım evet

0|1
    0|0
  • okulda ve askerde yazdım

0|2
    0|0
  • brnde yazmıştım aynen öyle başlardı hep kalbin kadar temiz sayfayı ayırdığın için teşekkür ederim yıllar geçti tabi kız kardeşim başladı ortaokula 13 yaş var aramızda sonra b,rgünhatıra defteri geçti elime baktım o da aynı şeyleri yazmış:D vay be dedim hiçbireşy değişmemiş...

0|1
    0|0
  • Kurmaz mıyız,şöyle başlardı:Öncelikle kalbin kadar temiz bu sayfayı bana ayırdığın için ... Hay arkadaş :D

0|1
    0|0
  • ilk okul orta okul ve lisede yazmıştım

ama hiç biri askerdekiler kadar güzel ve etkili degil...ordaki dostluk kardeşlik çok farklı

0|1
    0|0
  • herkes hatıra defterlerini birisine verirdi.o hepsini yazıp ertesi gün getirirdi.ben yaklaşık 20 hatıra defterini eve götürüp hepsine aynı şeyleri yazdığımı hatırlarım. :))))))))

0|1
    0|0
  • hatır hatıra dedin

başımın etini yedin

al sana hatıra ömrün boyunca unutma :PPPPPPPPPPP

0|1
    0|0
  • Askerde bile yazdık

0|1
    0|0
  • ben 20-30tane cıkardım bılgısayardan altına isim, soy isim, imza. defteri veren olursa yapıştırıyodum tamamdır :D onunla mı ugrasacam arkadas :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...