Rica ediyorum 5 dk okuyup fikir verin. Lütfen. Teşekkür ederim

Arkadaşlar sevgilimle 20 yaşındayız 8 aydır beraberiz. Son 2-3 aydır neredeyse hergün tartışıyoruz. çünkü en ufak şeye bile takılan trip atan bir çocuk. paranoyak olduğunu da kabul eden birisi. Örneğin bir yere baksam ve orada bişey olmasa nereye bakıyorsun diye beni takip ediyor. Arkadaşımın numarası kayıtlı olmasa ve bana mesaj atsa belki de o kişi bu kişi değildir sen anlaşmışsındır diyor. bir tek yanlış yapmadım her gün beraberiz. twitterım yok facebook şifrem onda ve benden çok giriyor. Bugün yine tartıştık ve aslında ufacık bir şeyi dağ yaptı bende ona tepki verince bana saygımı kaybediyorum sana karşı dedi o lafının üstüne eve çekip geldim. Söylediği laf inanın ki çok dokundu bu demektir ki sana bir saygım kaldı onu da yitirtme. Ama inanınki elimden gelen her şeyi yapıyorum ellerimle yemekler hazırlayıp götürüyorum her zaman elimden geleni yapıyorum. Durum nereye gidiyor sizce ne yapmalıyım?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• sana güvenmiyo 8 aydır onla çıkabildiğin için kendini kutlamalısın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 15-20 gün ara verin, biraz özleyin birbirinizi... Sonra çıkın konuşun özledik mi diye? Gerçekten aranızda ya aşk vardır, ya da bitmiştir...

0|0
    0|0
  • normal normal bişey yok..

0|0
    0|0
  • adam manyak ne yaparsan yap değişmicek üzgünüm

0|0
    0|0
    • eve geldim ne aradı ne sordu normalde merak eden ve benden her dk haber isteyen birisi. arar mı aramaz mı bilmiyorum

• farkı soyle beklıyorum

• ergenlerin tripleri ve soruları adamı hasta eden cinsten yaş 20 bile olmamış daha neyin davası bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...