Kapat

Kara şimşeği hatırlayan var mı?

özel kanalların olmadığı sadece trt nin 5 kanallı olduğu işkence yıllarının Türkiyesin de izlediğimiz hatırladığım kadarıyla çarşamba akşamları 7 de trt3 de yayınlandığında sokaklarda kimsenin kalmadığı bütün Türkiyenin müptelası olan kötü adamların korkulu rüyası olan polisimiz 'maykıl kınayt' ve onu ön kaputundaki yürüyen kırmızı ışıklarıyla ekol olmuş, Türkiyede spor araba kavramını ilk defa onunla tanımış ve hayallerin arabası olmuş,maykılın kankası iş ortağı super araba 'kit'

hatırlayanlar için güzel bi nostalji ama bilmeyenler özellikle müziği de çok popüler olan bu dizi hakkındaki ilk izlenimleriz almak istiyorum bakalım aynı etkiyi duyguları yaşatıyor mu bu yeni kuşağa

Güncellemeler:
linki koymayı unutmuşum link

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz mı? Hatta Michael Knight'a aşık 3-5 yaşlarında bir kız çocuğu hatırlıyorum... Hiç kaçırmazdı diziyi :))))

0|0
    0|0
    • bu plotonik aşka teselli olması ümidiyle en iyi cevabı sana ve maykıla hediye olsun :))

• Platonik aşk uğruna neler oldu bir bilsen :)))) Teşekkür ederim..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• KARA ŞİMŞEK YEŞİL MERCİMEK İŞTE

senin anlattığını bilmiyorum ben hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • Pazar sabahları trt 1 de yayınlanıyor yazın hemen hemen hergün vardı

0|0
    0|0
  • Tvde hala esk bölümleri var .. Tv8 veya Trt olması lazım. Bazen izliyorum.

0|0
    0|0
    • evet söylediğine göre yayınlanıyor bunda haberim yok ama trt nin reytigleri de enterasan hal almış ona şaşırmaya başladım

• sadece isim olarak hatırlıyorum

Bi de cem yılmaz'ın reklamı vardı:p

0|0
    0|0
  • Hatırlıyorum :)

0|0
    0|0
  • en güzel çocukluk oyuncağımdı yahu. hey gidii.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• Pontiac Transam, Mustang Shelby GT500K kim unutabilir ki bu araçları.tabi o zamanlar benim için konuşan ve kendi kendine hareket eden siyah bir arabaydı.sonraları model bilinci gelişince bakışım daha da değişti.

0|0
    0|0
  • dittiririi dittiririiiiii ditdididitditdiiiiiiiii:DDDDDDDDd

0|0
    0|0
  • Knight Rider link Ah kitt ah :((

link Titreşin beyler :((((((((((

0|0
    0|0
  • evet hatılıyorum ancak yaşım küçük geçen aylarda denk gelmişti izlemiştim :)

0|0
    0|0
  • hala efsanedir

0|0
    0|0
  • ey gidi gençliğim :)

0|0
    0|0
  • o arabanın hala gerçeğini yapamadılar :) gaza basarsan gidio o öylemiydi nie bastın michel diodu :D

0|0
    0|0
  • birde bonanza vardı dostum bilirsen

0|0
    0|0
  • evet hatırlıyorum...harika idi.hey gidi günler.

0|0
    0|0
  • ne karaşimşekler çıktı :))

0|0
    0|0
  • hatırlıyorum trt veriyor sıklıkla onu :=))) dün gece izledim hatta :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...