Bir erkeğe ihtiyaç duyan kadınlardan olmayın

"bir erkeğe ihtiyaç duyan kadınlardan olmayın bir erkeğin ihtiyaç duyduğu kadın olun" bu sözle anlatılmak istenen kadının özellikleri sizce nelerdir.

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında anlayana söz çok güzel kadın dediğin güçlü kişilikli erkeğine destek olmalı hatta erkeği ondan güç olmalı aslında erkeğin kadına muhtaç olmalıdır Ki bu muhtaç kavramı şudur

Erkek kadınına sevgi sadakati ile muhtaç olsun öyle bir bağlansın ki gözünde olmasın kimse Öldüğünde o olsun

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kaşar olmayı demek istemiş

0|0
    0|0
  • erkekten bir bok beklemeyin diyor

0|0
    0|2
    • senin o kadar da değerin yok inan bana :)

• yanlış oldu sana yazmamıştım bunu :)

• yeni moda adilik

0|0
    0|0
  • Yavşakça bir söz, söyleyeni g.tinden pıçaklamak lazım.

0|0
    0|0
  • gösterin ama vermeyin demek gibi bişey heralde zaten böyle yani durum olan bu

0|0
    0|0
    • olması gereken göstermek ama vermemek mi? bir kız erkeğe sevgisini bağlılığını tamamen gösterdiğinde erkek ondan uzaklaşır mı

• kafana göre takıl bence

• yani diyorki kargadan baska kus tanımam

0|0
    0|0
  • ya kım çıakrtıyor bu sözlerı ya

0|0
    0|0
  • ekonomık ozgurlugunuzu alın demek ıstıyor

0|0
    0|0
  • maddi manevi artık daha nekadar geniş anlatılır ki

0|0
    0|0
  • Daha iyi bir erkek arama "Seni daha iyi yapacak bir erkek ara!"

0|0
    0|0

• e) hepsi

0|0
    0|0
  • umursamaz kadın başka açıklaması yok

0|0
    0|0
    • umursamamak neden önemli biraz açar mısın lütfen

• Kadına ihtiyaç duyuyorum

ama sadece yatakta onun dışında gözümde bir değeriniz yok...

0|0
    0|1
  • ihtiyaç duymak sanki olumsuzlukmuş gibi yazmışsın. insanların birbirine ihtiyacı olabilir. muhtaç deseydin daha doğru olurdu. ama işte derdinizi bu kadar anlatabiliyorsunz n'apalım artık...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• cosmopolitan klişelerinden biri.. ama dişi türünün içini bir hoş ediyor mu, ediyor :)

yine de saçmalık olduğunu düşünüyorum. herkesin birbirine ihtiyacı vardı özellikle de kadınla erkeğin.

0|1
    0|0
  • Önemli olan tamamlamaları birbirini yeri geldiğinde Fedakar. Olabilmeliler çünkü iki tarafta bir birine ihtiyaç duyar yorulduklarında biribirlerinde dinlenmek ister

0|0
    0|0
Yükleniyor...