Erkekler hep en iyisinimi arıyorlar?

bir erkeğin , sevgilisi mükemmel mi olmak zorunda vücudu incecik taş gibi yüzü sesi mükemmel olması zorundamı erkekler hep en iyisinimi ararlar yoksa benmi yanlış biliyorum ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi o erkeklerle sınırlı bir şey değildir.

Ha senin dediğin tip erkek modeli hep en iyiyi arar. Mesela senle tanıştı, seni iyice keşfeder sonra da daha değişik ve iyisini arar. Onu bulunca senden uzaklaşıp kaçar. Sonra onu da keşfedip daha da iyisini arar. Bu erkek modeli açgözlüdür, doymaz yani. Hayatta en çok gerçek aşkı vs bulamamaktan yakınırlar ama aslında aradıkları aşk meşk değil sürekli değişikliktir.

Doğru biliyorsun, sadece belirli modeller için. Ayrımı en iyi sen yapabilirsin. Kişi neyi ararsa onu almaya çalışır senden. Ha istisna olarak çok güçlü bir kadın modeli çıkar, bu tip bir erkeği mal ötesi bir hale getirir.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yanlış biliyorsun. Eğer öyle olsaydı bunca hanımın hali ne olacaktı? Üstelik çoğu erkek de yakışıklı sayılmaz. Nelerine güvenip böyle lükse girecekler?

0|0
    0|0
  • arama başka şeyyy bulmak başka şeyyy aç tavuk kendini darı ambarında sanırmış misali

0|0
    0|0
  • Bazılarımız öyle şimdi ama

0|0
    0|0
  • Bak erkek için tamam dış görünüş olucak ama abartılmayacak şekilde . Önemli olan seven erkeği bırakıp gitmemesi bu kuşku var ya beni arkamdan vurusa ya beni terkederse kuşkusu olduğu için biraz iyisini seçmek zorunda kalıyoruz...

0|0
    0|0
  • Yok hayır, orta karar bi' kıza bakarım ben. Ama bulamıyorum :/

0|0
    0|0
  • sevgilisini evet öyle ister ama eşini o kadarda mükkemmel istemez bence bir erkek

0|0
    0|0
  • hep en ıyısını ıstesek neden SERCEdese bınen bır erkek grubu olsun kı

0|0
    0|0
  • şişko olmasın

0|0
    0|0
  • Valla 24 yıldır yalnızım tak etti artık dişi olsun yeter :D nefes alsın dememe daha bir 5-6 sene var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kimse dört dörtlük değil. İstediği kadar arasınlar, arayalım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...