Kadıköy ve çevresinde uygun fiyatlı spor salonu arıyorum

Arkadaşlar Anadolu yakasında bildiğinz uygun fiyatlı spor salonu var mıya kadıköy ve yakınlarında ? üsküdarda olur. Nereye sorsam hep yuksek fiyat verıyolar oğrendıgım en ucuzu 170 tl.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• 170 tl mi ne yapmuşlar ya :) Bizim burda genel fiyat 1 aylık 80 / 3 aylık 200 tl

0|0
    0|0
    • evet 170 ve sınırsız falanda değildi diye hatırlıyorum gunduz uyelıgı aksam uyelıği diye seçenekleri vardı :)

• Sen en iyisi beşiktaş daki spor merkezlerine falan bak. o kadar para verilmez o kadar parayı kendini baştan yaratırsın ya gerek yok :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben suadiyede guzel bir spor salonuna gidiyorum. Ama sadece 6 aylik ve yillik uyelik vardi ben kayitolurken. Aylik 140 tl ye denk geliyor ama salon gayet iyi ve basarili bence

0|0
    0|0
  • Arkadaşım Kozyatağın da uygun yerler vardır bakmanı öneririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ataşehir'de MyClub var

0|0
    0|0
  • Belediyenin spor tesisleri var, fiyatları gayet uygun. Sporas diye aratabilirsin internette.

0|0
    0|0
    • Baktım oraya en yakını bana 45 dakika sürüyo :) ama yakın hiç biryer bulamazsam orası olabilir

• 170 tl aylık ücret mi?

0|0
    0|0
    • evet aylık ücret

• söyle 50 60 falan olan bir yer olsa kücük mücük farketmez

• Malesef karşıma o fiyatlarda çıkmadı şuana kadar. Ama istersen the meridian fitness cluble iletişime geç çok iyi bir yerdir. İndirim yaparlar

Yükleniyor...