Acı çeksin, beni anlasın, beni yaktığı gibi yansın istiyorum...

yaklaşık 2 ay önce 2 senelik bir ilişkim bitti, o benim ilk sevgilimdi herşeyimin ilkiydi, daha önce böyle bir duygu yaşamadığım için neredeyse çoğu zaman çaresizce sevdim onu, resmen gözümde perde vardı ne kadar üzülürsem üzüleyim o yoksa bende yoktum, sanırım ben ona gerçekten aşıktım.. Yaz bitimi aslında o çoktan bitirmişti kafasında beni, ben hala olacağına inandım dayanamadım her seferinde yalvardım 2 ay önce o kadar ağır laflar etti ki, ben bu kadar seviyorken neden bile bile canımı acıtmıştı ki?

Lütfen beni kötü yargılamayın ama ben onu okadar sevdim ki o benim saflığımı kullandı, o beni kullandı ve okadar canım acıdı , acıyor ki...

Şimdi daha iyiyim o iğrenç sözlere rağmen, daha çok toparlandım, perdelerimi kaldırdım. Ama acı çeksin, beni anlasın istiyorum, bana yaşattıkları gerçekten çok zor şeyler, hele ki benim en güç dönemimde, ygs hazırlık dönemimde bunları yaşattı...

Ben ne yapacağım, her geçen gün içimde bir ateş.. kordan aleve dönüşüyor sanki, sanki birşeyler yapmam gerek, ben ne yapabilirim arkadaşlar, nasıl acıtabilirim canını, beni sevmeyen bir insanın canını...

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşına göre iyi yazıyorsun öncelikle, imlalara dikkat ediyorsun, tebrik ederim.

En büyük acı verme nasıl oluyor insana biliyor musun? Sanki onu hiç yaşamamışsın gibi arkanı çekip gittiğinde oluyor. Eğer sen ondan intikam almak için daha da üstüne düşersen "Benden nefret etmiyor, hala beni seviyor bu yüzden intikam almak istiyor" mantığını yürütecek/yürütebilir.

İnsanlara verilen en büyük acı çektirme metodu onları bir hiçmiş gibi görmekten geçer. Değersiz göster onu, umursama. O seni atmışsa köşeye sen de daha da fazla üstüne gidip intikam almaya çalışma. En büyük intikam ve en büyük ayakta kalma şekli sanki onunla hiç yaşamamışsın gibi bakmaktır, davranabilmektir.

Bu mantığı idrak etmen zor, ama en acımasızı ve en ... nasıl denir? .. en olması gereken ve en umursamazlığın, intikamın elli tonu olan bu davranış biçimi.

Bırak pislik yaptıklarıyla cekip gitsin, bırak kendi içindeki pisliklerle boğulsun.

Ardına düşersen daha da yıpranırsın.

0|0
    0|0
    • ama onu bir kenara atıp hiç yaşamamış gibi davranıyor olduğumu hiçbir zaman bilemeyecek ki?

• burdan konuşmak istemiyorum, neyse tamam açma boşver

• Trip atmana gerek yoktu. Actım, arkadas ekleyebilirsin. Veya mesaj atabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Senin Mutluluğunu Göstermen Gerekli.Başka Erkekler İle Çık Demiyeceğim.

Sadece Ortamda Bulunduğunu Ve Mutlu Olduğunu Göster.

0|0
    0|0
  • senin ondan vazgeçemiyeceğini düşünüyo sosyal ol git dolaş eglen ona onsuzda ne kadar mutlu oldugunu göster mutlaka mesaj atacaktır sana soracaktır halini merak edicektir seni ama sen umursama ve mesaj atarsa deki iyiki gitmişsin sensizde yaşıyorum senle daha başka güzel yaşardım ama sen kaybettinn ;)

0|0
    0|0
  • önüne bakmaya devam et yakında kimseye güvenmeyen, aşka inanmayan, kimseyi sevmek istemeyip yaklaşmayan bir insan olacaksın artık kimseye karşı bişeyler hissetmeyeceksin.

banada aynısı oldu hatta süresinden hissettiklerine kadar.

duygularına hakim olmayı öğrenirsin zamanla.

0|0
    0|0
  • öpmeseydin seks yapmasaydın yaşamasaydın, acı çekmez zevk çekmiş bir kere boş iş

0|0
    0|0
    • illa ki birşey onun canını yakar ama sen erkeksin, sen söyle işte

• arkadaşım, ben aşıktım diyorum sen enayilik yapmışsın diyorsun gerçekten biraz vicdanına kulak ver tamam mı?

• vicdanına kulak verecek eski sevgilin arkadaşım.o vicdansız demekki bence acı çekmesini geç kendini toparla dik ol boşver eskiden nasılsan öyle ol ondan önce

Kızlar Ne Diyor 4

• bence o sayfayı kapat nu hiç tanımadın farzet böle intikam yeminleri içimden çok ediyodum değmez bir insanı fazla sevmemek gerek sen uzak ol seveceğin insanlara mesafe koy çok seviyorum sensiz yapamıyorum derse kafasında bu zaten beni seviyor bırakmaz gibi düşünüyo

1|0
    0|0
  • Aynisini gecen yil bende yasadim,cok fazla yalniz kalma arkadaslarimla ol ailenle ol,ve ders calis.senenin sonunda o universiteye girebildigini goruceksin iste ozaman mutlu olucaksin.zaman gectikce acinin ustu kapanacak, sonra gunun birinde eski sevgiline onu anlatirken bulucaksin kendini,askim iste ilk askim buydu boyle degerliydi benim icin diyceksin sonra o adamda anlatacak ilk askini.belki biraz kiskanacaksin ama sonucta yeni biriyle mutlu olabilmis olacagnida goreceksin sadece su zaman icerisindde hayatina erkek alma

0|0
    0|0
    • çok ağır geliyor bazen bir bilsen :(

• o pişman oldu mu peki

• Bitmesi gerekiyordu,ask yerine birbirimize cile veriyorduk,biseyler degismisti o beni paylamazdi boguyordu ben boguluyordum nefes almamiz lazimdi yollarimizi ayirirsak alabiilirdik.simdi oh pufur pufur hava aliyorum :-D saka biyana bunu bilmiyorum,hala ara ara konusuyoruz,birseyler danisstigim zamanlar bile oluyor sonucta aramizdaki saygiyi yitirmedim ama bu konusabilmeyi elde etmemiz icin baya bir sure hic konusmamis olmamiz gerekti

• sıkma canını okşa patlıcanını kanka

0|0
    0|0
  • benim sevgilim de ygs dönemimde kötü davrandı hep sınav zamanlarımda aramız bozuk olurdu ilgisiz olurdu üniversiteye tekrar hazırlanıyorsan eğer o defteri kapat ve şu 3 ay dişini sık çalış zaten okulu kaznınca direk unutursun yeni insanlar ortamlar görürsün. Zor zamanın da yanında olmayandan hayır gelmez bence.

0|0
    0|0
    • hayır bu sene ilk defa gireceğim

• off canım ya, çok tehlikeli.. Bi açsana gizliliğini ekleyeyim seni dertleşiriz hem.

• tamam canım

Yükleniyor...