Pişmanlıklarınız, yaptıklarınızdan mı yapmadıklarınızdan mı?

Daha çok; yaptığınız, söylediğiniz şeylerden dolayı mı yoksa yapmadıklarınız-yapamadıklarınızdan dolayı mı pişmanlık yaşadınız?

0|0
1415

En İyi Kız Görüşü

• Her zaman derim; yapılmış şeylerin pişmanlığı çabuk geçer, ama yapılmamış şeylerin pişmanlığı bir ömür sürer.

1|2
    9|1
    • En iyi cevap <3 :D

• Eksileyenlerin atlatamadıkları acı anıları var heralde.

• Onlara sormak lazım, tüm gün takip edip eksilemek nasıl bir ruh haliyse artık... Tabii açıklayacak mantıkları varsa. Ertesi gün de pes etmişler :))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 13

• iki yönden de pişmanlıklarım var... bazen söyleyemediğim sözler.. bazen verdıgım kararlar.. ama genele vurursam yapamadıklarımın pısmanlıgı yaptıklarımın önünde:(

0|0
    9|1
  • Yapamadıklarımdan daha çok pişman oluyorum sanırım.

0|0
    9|1
  • of pismanlik kadar b.ktan bir durum yok ya. hem yaptiklarimdan hemde yapamadiklarimdan dolayi pismanim:D

0|0
    0|0
  • yaptıklarımdan.

0|0
    0|0
  • her ikisi içinde oluyor da yapmadıklarımın pişmanlığı daha fazla oluyor. keşke yapsaydım keşke söyleseyim diye..

0|0
    0|0
    • 10 kişilik şakirt kadrodan oluşan eksileme timi bu gönderiyi gözden kaçırmış heralde.Hem de 10'u birden.

• Yapmadıklarım.

0|0
    9|1
  • Yapmadıklarım

0|0
    9|1
  • Önce oldum, sonra fark ettim ki bu pişman olunası değil gurur duyulası bir şey imiş...

Başka da pişmanlığım olmadı, keşkelerden ders aldım...

0|0
    9|1
  • yaptıklarımdan

0|0
    0|0
  • Değmeyecek birine teslim olmaktır. Pişmanlığım kızlar sakın

0|0
    0|0
  • Yapamadıklarımdan dolayı

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum. bişeyi yapmadan önce düşünürüm yapsammı daha çok pişman olurum yapmasammı diye. tercihimi yaparım sonrasındada sonuçlarına katlanmaya çalışırım.

0|1
    9|2
  • Yapamadıklarımdan en çok pişmanlığım...

0|0
    9|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Senın pişmanlıkların kadın odaklı olduğu için biraz daha zamanla anlayacaksın..

Pişmanlık duyacağım şeyler yapmadım ama, hayat işte s.ke s.ke pişman ettiriyor..

İnsanoğlu böyle olduktan sonra neye yarar..

Birazda Ruh bedende olacak ki, pişmanlık denen illet hissettirecek kendını.

0|0
    1|0
  • Yapılan her hata bir tecrübedir insana bunlarla ilgili iki güzel söz vardı.

Bugünkü aklım olsaydı, Dün yaptıklarımı yapmazdım. Ama dün yaptıklarımı yapmasaydım, Bugünkü aklım olmazdı...

-Sagopa Kajmer

"Gençliğimde yaptığım yanlışlar yapılması gereken yanlışlardı."

- Mina Urgan

0|0
    0|0
  • 5 kere gidip geri dönen eski sevgilime her zaman eğer dönerse onu rezil edip göndereceğim diye karar almama rağmen her gelişinde yine insan gibi davranmam. Ama o yine aynı kaşarlığı yapıp gitmesi. Yalnız artık son sefer "s*ktir git o***pu" diyebildim ki geri dönemesin.

0|0
    0|0
  • yaptığımdan dolayı yaşadım ve halen acısını çekiyorum..bir bayanı aşağıladım ve sonra defalarca özür dilememe rağmen beni affetmedi ve konuşmuyor bile benimle..benimle tekrar konuşması,dialog içerisinde olabilmesi için herşeyimi verirdim..:(

o pişmanlık ve vicdan azabı çok berbat bir şey..çok kötü bir acı..:(

0|0
    0|0
  • Yapmadıklarım.

1|0
    0|1
  • both of them :(

0|0
    0|0
  • Yapmadıklarım .

0|0
    0|0
  • ben daha çok yapmadıklarımdan pışmanlık duyanlardanım. ( :

0|0
    0|0
  • yapmadıklarım'dan

0|0
    0|0
  • site ye üye olduğumdan beri bu tip 4. soruyla karşılaşıyorum :)

hiç bir şeyden pişman değilim

haa en çok dün kızartma yedim ondan pişmanım

0|0
    0|0
  • Yaptıklarımdan hiç pişman olmadım . Pişman olacağım birşeyde yapmadım . Tecrübe oldu der geçerim.

1|0
    0|0
  • ben değil çevremin ve ailemin söylediği şey genelde fedakar olmamdır.ben bugüne kadar çoğunlukla yaptığım şeylerden pişmanlık duydum.

0|0
    0|0
  • Genelde yaptıklarımdan pişman oluyorum. Yapamadıklarım; sınırlarımı zorlayan şeyler olduğu için pek etkilemiyor. Ya yapmadıklarım? İşte onlar yiyip bitiriyor beni.

0|0
    0|0
  • olum geçen günki empatiyle ilgili sorunda dediydim ya

cumartesi günü bir taksiciyle kavga edecektim de acelem vardı adama bir çakamadan gittim

çok pişmanım hımmınnnaaa :((

cayırt

0|0
    0|0
  • yaptığım söylediğim şeylerden pişmanlık duyarım bro

0|0
    0|0
Yükleniyor...