Sizce neden böyle yapıyor olabilir ? KIZLAR ve ERKEKLER yorumlarınızı bekliyorum

diyelim ki bir erkeğin sizden hoşlandığını düşünüyorsunuz ve size sürekli aşıkmış gibi davrandığını görüyorsunuz ama bir kaç hafta sonra sanki hiçbirşey yokmuş gibi davranmaya başlıyor ve göz temasından bile kaçınıyor.bu bir süre sürdükten sonra tekrar eskisi gibi aşıkmış gibi davranmaya başlıyor. sizce bunun nedeni nedir ? ( kızlar ve erkekler yorumlarınızı bekliyorum )

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• benim bir anım var anlatayım 8 inci sınıftayken bir kızdan hoşlandım ona faceden teklif ettim kabul etti cuma günüydü ogün pazartesi görüşüz dedim pazartesi okula gittigimde kız karşımdaydı ne o bana baktı ne ben ona anlıyacagın biriniz açılacaktınız ilk fırsatta yoksa bir hafta sonra onunda seninde zevkin kaçar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Karsıdan umudunu kesmiştir sende umut vercenki tekrar baksın . Benim de yaptıgım seyler.

Not:Tekrar bakıyorsa zaten

yapcak birseyleri vardır.

0|0
    0|0
    • yalnız sonra tekrar aşıkmış gibi davranıyor , soruyu okursan ;)

• nedense çevremde tanıdıklarımada hep aynı şeyler oluyor neden anlamadım :D

• Kime niyet , kime kısmet onumuzdeki maclara bakıcaz :)

• o kişi seni deniyor ilgi kestiğinde ona gelecekmisin diye..

0|0
    0|0
  • şizofren o kaç düz sade clio sembol gibi bir adam bul :)

0|0
    0|0
    • bu neyin kafası ? :D yalnız bu benim bütün erkeklerde gözlemlediğim bişey ;)

• yalnız ammada uzattın ha her dediğimi sorguluyon kardeş :D kolay ya mimarlık zor sanıyodumda değilmiş

• kardeş :) daha ne istiyorsun kolaysa ne güzel işte rahatlık mı batıyor :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...