Gusül abdesti tek mi alınır?

Selamun aleykum arkadaslar, ben simdi futbol oynuyormum, orda da duslar var, 4kisilik dus var orda gusul abdest alsam gecerlimidir ? ya da tek basima mi olmam gerekiyo gusul abdesti almak icin?

Tsk

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• erkegın erkege haram yerı dız kapagı ıle göbek delıgı hızasıdır valla eskı usul olacak ama pestemal tarzı bırsey baglayıp bu bolgeye alabılırsın cok gereklıyse... ama guslun gerektıgı durumlardan bırı yoksa sadece alıskanlıktan oturu alacaksan almaman bazen daha eftaldır. aleynaaleykumselam.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir kere birbirinizi çıplak halde görmeniz bile caiz değil ki.

O yüzden tek olmanız gerekir.

1|0
    0|0
  • onu geçtim erkekler arasında avret yerleri (göbek ile diz kapağı) görünmesi uygun değil? Buna bir çözüm bul birbirinize bakmanız dinen caiz değil. Aleyküm selam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• futbol oynadıktan sonra niye gusül abdesti alıyosunuz lan? kıllandırdınız bak şimdi beni.

1|1
    0|0
  • aleykum selam evet olabılır neden olmasın sonuçta kabinler ayrı değil mi sakıncası yok cünüp gezmektense al arkadaş 4 kişi aynı kabınde duş almıyorsunuz ya

0|0
    0|0
  • kardeşim gusül abdesti cünüpsen alınır bide her banyo yaptıktan sonra almnn ii olur gusül abdesti tek alınır tabiki arkadşlarınla alcak değilsinya..

0|0
    0|0
  • Grup gusül...

Gurgy...

0|1
    2|3
  • 4 kişi çıplak ise yanlış birbirinizin cukunu görmek haramdır tek yapmalısın abdest almak için

1|0
    0|0
  • Geçerli bir hocaya sor bakalım yinede.

0|0
    0|1
Yükleniyor...