Kültür sanat dergisine göz atarken,beynimizde ismail yk nın nakaratı

hani çok şekilliyizdir,ortamımız çok elittir,kültür yüklü bireylerizdir de,hepimiz ara sıra kimseye söyleyemediğimiz şarkılar dinlemiyor muyuz lan?hiç olmadık şarkıların hatırası yok mu?hangimiz kendimizi bir an ciguli ya da İsmail yk ya eşlik ederken bulmadık ki..

hanimiş bakalım gizli arabeskçiler,elit apaçiler?kızlı erkekli,tırsmadan cevaplayın.biz bizeyiz hacı..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Valla ben çalışırken gece vardiyasında uyumamak için ismail yk facebook. Dinlerdik hep bir ağızdan söyler eğlenirdik buna benzer cok dinledik :)

0|0
    0|0
    • seni çok takdir ediyordum şu ana kadar:) benimde bir iki şarkısındaki coşkuya eşlik etmişliğim var.sen ne iş yapıon ki gece vardiyası var?

• Hahaj :) int üzerindendi ondandr :)

• zatenbende bütün suçları int te işliyordum:) hadi gene esir almıyım seni güzel bacı

Erkekler Ne Diyor 2

• CankanForum Olarak Merhaba ; İsmail YK Dediğiniz Kişi Bu Sene Sonu Hit Olacak Slow Ve R&B Şarkılar Çıkaracaktır. İsmail YK Türkiye'nin En İyi Müzik Stüdyosuna Sahip Ve 23 Enstrüman Çalabilen Tek Sanatçıdır. Bilmeden Konuşmak İnsanı Düşürürmüş Teşekkür Ederiz.

0|0
    0|0
  • Arabada çok bunalınca camları kapatıp ankaralı namık dinlerim offf ne eğlence ama :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...