En yakın arkadaşınız size hislerinizi açsa ve elinizi tutsa nasıl davranırdınız?

Daha dun basima geldi bu olay. Sizin basiniza hic geldi mi ? Gelseydi tavriniz ne olurdu cok merak ediyorum :)

0|0
12|18

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer ona karşı sen de 1 şeyler hissediyorsan yeni 1 aşk başlayacak demektir. Yok ona karşı duygusal anlamda 1 şey hissetmiyorsan ona açıkça bunu söylemelisin bence. Böyleyse eğer çocuğa boş yere umut verme.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ona karşı duygularım arkadaşça ise bunu yavaş yavaş kırmadan anlatırdım. Yok sende hoşlanabileceğim biri gözüyle bakıyorsam o zaman alışmaya çalışırdım. Ancak sonunda onu kaybetmeyi göze alarak.

1|0
    0|0
  • Doğal şeyler bunlar yakın arkadaşlar daha da yakınlaşınca sevgili olabilirler. Başıma gelse hiç garip karşılamazdım aramızdaki ilişkiyi tekrar gözden geçirirdim kısacası olabilirdi.

1|0
    0|0
  • aten ne oluyorsa bu yakınlıktan oluyor...

1|0
    0|0
  • erkek olmasa bişiler olabilirdi :)

0|0
    0|0
  • tartar düşünürüm sonra karar veririm

0|0
    0|0
  • güzelse bende senden hoşlanyrdm çirkinse bence arkadas kalsak daha iyi olur :) yalana gerek yok :D

1|0
    0|0
  • Ula çok yakın arkadaşım değilde açıldım ettim Yok didi yala böğrüme Hançer gahmışlar gibi oldu

1|0
    0|0
    • Kotu bir durum :(

• Aynen Arkadaş kalalım eskisi gibi olalım dedi Hemen eversi gün partisi vardı pastasını aldım ettim gittim yedik bir kez bile yüzüme bakmadı

• eğer ona karşı boş değilsem bırakmam eğer bişey hissetmiyosamda kırmam yani

1|0
    0|0
  • En iyi cevap seçmişsin merak ettim sende ondan hoşlanıyor musun ?

0|0
    0|0
  • Boş değilsemi beğeniyorsam bırakmam

0|0
    0|0
  • üç çok yakın arkadaştık bir kız iki erkek diger ikisi şimdi sevgililer ayakta şey yapıyolarmış ben kanka diye :D

0|0
    0|0
  • ayıpsın kanka derim ensesine vururum

0|0
    0|0
  • O an bir olsunda, düşünürüz.

0|0
    0|0
  • Verir kurtulurdum.

0|0
    0|1
  • en yakın arkadaşımsa huyları bana yakındır :) seni degerlendirmeye alıyorum bebegim derim :)

0|0
    0|0
  • en yakın dıyememde yakın arkadstık 3-4 yıl once acıldım hala konusmuyor :/

0|0
    0|0
  • senlede arkadas kalınmaz kı kızım ya :)

0|0
    0|0
    • Niye ki :)

• valla sen benım tanıdıgım olsan coktan sevgılım olmustun ben senı kattıyen bırakmazdım soleyım ;;)

Kızlar Ne Diyor 12

• aynısı benmde bşıma geldi.Bi an ne söylesen ne yapsan bilemiosn resmen takılıp kalıosn özellkle kardeşin sandğn biriyse ve grçekten öyleydik.Böyle bişey olamıycğnı söyledm sdece we arkaşlğmzn eskisi gbi oalmcğnı dşündğmden ona bıraktm ark. olark dewam etmyi.O da uzun süredr yoğn duyglar hissettğni ama arkdşlğmz bozldğnda dha mutsuz olcğnı söyleyince esksi gbi ark. kardş gbi dwam etmye krar werdik.

1|0
    0|0
  • Akışına bırakırdım ^_^

1|0
    0|0
  • 3 senedir erkek eli tutmadım kalpten giderim heralde djdjjdjd söyliceğini hissettiğim anda durdururdum onu ilişki yeteneğim yok arkadaşlık bitsin istemem

1|0
    0|0
  • Ayıp sana be olum demek :D

0|0
    0|0
  • Çok yaşadım. Yine olduğu gibi yol veririm.

0|0
    1|0
  • En yakın arkadaşım değildir muhtemelen.Çok sık görüştüğüm birinin bana ilgisi olup olmadığını anlarım illaki. Tavırlarımdan tepkimden anlar oda zaten.

0|0
    0|0
  • ''Hayır'' demeyi bilmek gerekir .

1|0
    0|1
  • Herkes yerini bilsin

0|0
    0|0
  • bilemiyorum. benim gözümde bir erkek ya herşeyim olur ya hiç birşeyim. o nedenle en yakın erkek arkadaşım hiç olmadı, bundan sonra da olmaz. ama birşeyler hissediyorsan deneyebilirsiniz, hissetmiyorsan arkadaş bile kalmayın derim. acı çeker sonra..

0|1
    0|0
  • Üslubum serttir, reddedileceklerini bildikleri için söylemezler genelde.

Ha, oldu ki anlattı, elimi tuttu falan daha da sertleşirim. Sonucta arkadassak herkes mesafesini bilmeli.

0|0
    0|0
  • en yakın arkadşım benden hoşlanmışsa ve ben anlamamışsam, en yakın arkadaşım değilmiş demek ki derdim, içimde ona karşı bir his oluşabilir mi diye düşünüp, yatakta nasıl olacağını kurgulardım. artılara eksilere göre yön bulunur.

0|0
    0|0
  • en ii arkadaşş benimde başıma geldi aslında onla kankiydik arkadaşımın dogum gunu partisine gidiyodum o da gidiyodu yolda karşılaştık yağmur falan yağıyodu zaten aralık ayında :) sonra da benim ayağım kaydı çamura bastım beni tuttu sonra tööbe töööbe muck muck falan :D sonrada aslında çok güzel yürüdü de bizi kıskananlar tuzak falan kurdu ayrıldık kankiliğimiz de çok pis bozuldu hiç konuşmuyoruz artık sana söyliyim kankayla çıkınca sonu bu oluyo biraz uzun oldu ama :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...