UZUN AMA bir AKIL VERİNN lütfennn !!!

arkadaşlar sevgilim facede eski sevgilisini aratmıştı profillerine bakmış yani her allahın günü. bende hareketler dökümünden gördüm bunu ayrılmak istedim izin vermedi yalvardı falan derken affettim 2 ay önce falan oldu bu olay. barıştıktan sonra bidahada yapmadı. yapmamıştı yani bugün bir baktım 3 gün önce gene bakmış 1 kere ya da hep bakıyodu siliyodu bu sefer bunu gözden kaçırdı bilmiyorum. HERNEYSE baktım kız bunun facesini engellemiş önceden engelli değildi şimdi engellemiş benim faceden açılıyo kızın profiili ama sevgilimin facesinden açılmıyo. BENDE şöyle düşünüyorum acaba aralarında bir konuşma falan mı geçtide kız bunu engelledi durduk yere neden engellesinki ? kıza mesaj atsammı atmasammı napsam NOLUR bir AKIL VERİN öğrenmem lazım neler olduğunu...

Güncellemeler:
Merak edenler için, kıza mesaj atmadım ve sevgilimden de ayrıldım...

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• hakkında hayırlısı olsun...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bence çok takma bellıkı kız buna basmıs tekmeyı ve buda kafya takmıs hayatını merak edıyor .bence mesaj olayına gırme kızın kafasında olmayan olayı kafasına sokabılırsın .belkı kızın hıc haberı nyok .ama güvenılmeyecek bır tıp oldug keısn

0|0
    0|0
  • İnsan merak ediyor; mutlu mu, değişti mi, hayatına kimler girdi diye... Tamam sevgilisi olarak bunu bilmen hoş değil ama artniyet de olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Kıza neden mesaj atmaya çalışıyosun ki bu kadar mı gözün kör , yapmayın Allah aşkına yaa adamın umrunda bile değilsin nasıl kaldırıyosun bunu ...

0|0
    0|0
  • doğal karsıla çogu kisi arada bakar amaç bir sevgi felan degil öyle can sıkıntısından meraktan yapılan birşey salla akısına bırak herşeyi :d

0|0
    0|0
  • salla gitsin bence bas tekmeyi:)

0|0
    0|0
  • ciddi bir güven sorunun var ve bunun sonu yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• canımsın sen ya üzülme böyle bir insan için. Sürekli ne diye aratıyor onu sanki? Unutsa arama isteği mi olur hiç? İçinden geçeni yap... Kıza mesaj mı atmak istiyorsun at!

0|0
    0|0
  • kız mı engellemiş belki sevgilin engellemiştir engelleme listesine baksaydın bi.erkek arkadaşın engellemiş olsa bile kızın profiline bakıp durmayı önlemek için yapmış olabilir.eski sevgilisini hala unutamama gibi bir ihtimal var mı? hissediyor musun böyle birşeyi? belkide takıntı yaptı kendince sebepsiz yere...bence dürüstçe erkek arkadaşından durumu anlatmasını iste.kızın birşeyden haberi yoksa hem kendini hem çocuğu rencide edebilirsin...

0|0
    0|0
    • baktım kız engellemiş... unutmama gibi bir ihtimali yok imkansız ama sorunda burda sevmediğini biliyorum neden böyle bişey yapıyo ki 1 senedir benimle beraber beni çok sevdiğini hissediyodum bilmiyorum...

• aklına kuşku düşürüp seni huzursuz eden sevgilin bu konuyuda tüm açıklığıyla konuş ondan da sana açık olmasını iste.böyle birşeyi sen yapmış olsaydın onun neler düşünüp ne şekilde davranacağını sor bence seni daha iyi anlayıp cevaplayacaktır durumu.eğer ikna olmazsan kıza mesaj at.kız dürüst biriyse sana gerçeği söyleyecektir.ama ilişkiye bir kez kuşku girdi mi güven sarsıldı mı daha da dikiş tutması zor.seni seviyor olsa bile o kız takıntı olmuş bir sebepten dolayı.

• Yeni bir başlangıcı varken hala arkaya dönüp bakıyorsa bırak geride kalsın.. Sen daha da üzülmeden vazgecmeye bak derim ..

0|0
    0|0
  • Aralarında bir konuşma falan mı geçti diye düşünmek yerine neden o kızın profiline bakıyo diye düşünmen lazım bence. sevgiline güvenmiyosan kıza mesaj at konusuyomu hala sennle rahatsızmı ediyo diye sor o sana doğrusunu söyliycektir

0|0
    0|0
    • profillerine neden bakıyo diye çok düşündüm 2 ay önce sadece bakıyo diye ayrılmıştım aklın onlardaysa niye benlesin diye çok sordum... şimdi daha da değişti olay kıza mesaj atmam doğru olurmu ? büyük ihtimal atıcam ben duramam bu merakla.

• at bencede . sevgilin rahatsız ediyosa zaten o sana büyük bir keyifle söyliycektir

• Takma ya çok önemli bir mevzu değil. Ama kızla konuş derim.

0|0
    0|0
  • kızla konustu buyk ıhtımal oda ostemıo engelledı yoksa durduk yere nıye engellesn bnce hç tkma söylemede sıktır et tekmeyı yms ztn

0|0
    0|0
Yükleniyor...