Buarada hep futbol mu konuşuyorsunuz?

İlk kez bu alana yazaıyorum...Ya hakkatten siz burada paso futbol mu konuşuyorsunuz sabahtan akşama kadar? Bazı üyeleri buranın dışında bir yerde görmüyorum... Allah akıl fikir versin :/

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• adı üstünde spor kategorisi. ülkemizde spor denilince de ilk akla futbol geliyor. diğer sporları önemsemediğimizden. bu da tercih meselesi herkes istediğini konuşur sonuçta burada

0|0
    0|0
  • Türkiye 'de spor branşlarından en çok futbol konuşulduğu için burda da daha çok futbol konuşuluyor.Allah akıl fikir vereceği yeri bilir, ayrıca diğer kategorilerde yardıma muhtaç olan daha çok üye var bence sen onlar için dua et :)

0|0
    0|0
  • Bu ülkede de farkındaysan en önem verilen spor Futbol kaldı ki burada başka sporlardan konuşmamızı bekliyorsun

0|0
    0|0
  • Isteyen istediğini cevaplamakta özgürdür .

Ister ''kültür'' kategorisinden çıkmam , ister ''diğer'' kategorisinden .

Ya da herhangi bir kategori .

Seni ilgilendirmez .

Önündeki ota bak .

Milletin futbol konuşmasıyla uğraşma .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Burası spor bölümü burda spor konuşulur ben burayı bir spor sitesi olarak kullanıyorum çünkü bu kategoride konular ortak ama başka kategorilerde sorular kişisel benim milletin kişisel sorunlarıyla ya da sorularıyla ilginecek onları cevaplayacak zamanımda yok

0|0
    0|0
  • Bir tane kız var o işi gücü burada takılıyor aklıma gelmedi şimdi nicki :D Spor sadece futboldan ibaret değil başka konularda görmek isterdim burada savunma sporlarıyla ilgili falan ama çoğunluğu göbek eritme ve futbolla ilgili olduğu için pek uğramıyorum buralara bir bakıp çıkıyorum .

0|0
    0|0
  • Mesela beni hangi kategoride görüyorsun hep ?

1|0
    0|0
  • adam futbolsever zaten zaten yani akıllı fikirli ama sadece futbol sorusu olmuyor

0|0
    0|0
  • ben buz hokeyi konusu açmıştım pek cevap veren olmayınca açmadım bir daha :p

0|0
    0|0
  • isteyen istediği kategoriye yazar, sana hesap mı vereceğiz?!

0|0
    0|0
Yükleniyor...