Düzenli yüzmek ne kadar sürede kilo verdirir?

benim 12 kilo fazlam var ne kadar süre yüzersem bu kilolarımı veririm yanında diyette yapmak şartıyla tabiki?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Beyaz unlu gıdalar ve tatlılardan uzaklaşıp dengeli de beslenirsen yüzme yanında 3-4 ayda verebilrisin ama önce tsh ve insülin hormonuna baktır endokrin bölümüme gidip.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yüzmekle olsaydı balinalar niye 1 ton ağırlığında ? shdsjdakl

0|0
    1|0
  • yüzme değil de boşver paranı yazık etme kurslarda havuzlarda hergün 40 dk hzlı tempo yürü ve 20 dk da yatay bisiklet kullan yapacağın bu

0|0
    0|0
  • evet yüzme ve hareket

0|0
    0|0
  • metabolizma hızına baglı ama saglıklı yerinde bir diyetle yanında yüzerek iki ayda rahatlıla verirsin 11 12 kiloyu

0|0
    0|0
  • Alakası yok kilo vermek istiyosan istediğin gibi ye iç günde 2 saat koş ne fazlalığın kalır ne bişeyin

0|0
    0|0
  • verırsın tabıkı sana protein agırlıklı dıyet uygulanırsa kas kaybın bıle mınımıze olur 3 4 ay arası farkı acıkca gorebılırsın

0|0
    0|0
  • Akşam yemeklerini de yeme sen

0|0
    0|0
  • şimdi günde 2000 kalori yakıyosun diyelim 3000 kalori yiyosun. 1000 kalori= yağ= kilo. spora başladın diyelim günde 3000 kalori yakıyosun artık yediklerine az dikkat ettin diyelim günde 2000 kalori yedin. günde 1000 kalori açık bu yağlardan yakılacak. yağlar yandıkça sen zayıflamaya başlıcaksın. bu kadar basit aslında çabuk kilo vermeye çalışma sonra geri alırsın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yüzerek kişlo vermeyi unut yalnızca vücudunun düzgün ve güzel şekillenmesini ve kol kaslarının gelişimini sağlar kilo vermek istiyorsan başka bir yöntem denemelisin

0|0
    0|0
    • ne mesela

• düzenli koşu olablir mesela terleten sporlar olablr ama doğal olarak solaryumdan bahsetmyorum bden diyete karşıyım tabi sana kalmış bir şey ama istediğnden istediğn kadar yiyerek zihin olarak kendini kasmdığın sürece istediğn kadar zayıf olabilirsin mesela bugüne kadar benm hiç kilo problemim veya azyeme derdim olmadı iki kişinn yiyebiliceğnden bile daha fazla yerm sporda yapmam yalnzca kendime bakarm başkalarnı nası göründğüne değil hatta hatırlıyoum lisede herkes 4 ben10tl civarı getirr doyardm

• ben 52 kiloyom ve kendimi bildim bilelide böyleyim şuan yanımda çalışan bayanı zayıflatmayı hedefledim yedigine karışmıyorum ama paso su veriyorum sabah sporlarıda şart tabiki

0|0
    0|0
  • 3 ayda verirsin 7 falan

0|0
    0|0
  • bir gün aralıklarla git gitmediğin gün hızlı yürüyüş yap 1-2 ay gibi bir sürede verirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...