Size yakınlık gösteren bir kızın amacının ne olduğunu nasıl anlarsınız ?

Size yakınlık gösteren bir kızın amacının ne olduğunu nasıl anlarsınız ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• sorarak mesela

0|0
    2|1
    • benimle cinsel amaçlı bişeyler düşünüp düşünmediğini?

• sapık mısın yaa bir yakınlık gösterdi diye yuhh yani

• bana öyle geliyor da. ama emin olamadığım için yaklaşamıyorum. işyerinde ve çevremde duyulursa diye de çekiniyorum teklif etmeye.

Kızlar Ne Diyor 5

• Gözlerine bakması ;)

0|0
    0|0
  • Hal-haraket

konuşması.

0|0
    0|0
    • seninle bişeyler yaşamak isterse nasıl davranır?

• Eger sana sarılmaya falan calısıyorsa arada seni kıskanıyorsa sana karşı bir ilgisi var demektir bir defa bulustugunuzda sarıl ona gozlerine bak eger anlamlı anlamlı bakıyorsa kesin verecek :Ddd ahaha saka saka eger anlamlı bakıyorsa kesinlikle icinde seninle ilgili duygu besliyordur

0|0
    0|0
  • Davranışlarından anlaya bılırsın.

1|0
    0|1
    • hangi davranış nasıl sonuç verir?

• ne bilim mk lezbıyen değilim.

erkek olan sensın sen anlarsın kızın hareketlerini

• anlayamıyorum işte. utangaç sıkılgan bir yapım var. yanlış bişey yapmaktan korkuyorum.

• Bu ne şimdi ya kızlar amaç içinmi sizinle ? eger bundan şüphen varsa yani kızın yiyicimi yoksa sevicimi oldugunu anlamak için kızı lüx mekanlara götürme bir iki defa tekrarlarsan üçüncüye gelmez hatta kızı al sahilde bir banka götür. eger seni sevmek istiyorsa zaten sen yanmda olduktan sonra bana her yer paris muhabbeti yapar. genede temkinli ol derim ;)

0|0
    0|0
    • yani benimle birlikte olmak istediğini nasıl anlarım ? benimle arzulu bişeyler yaşamak için mi yoksa uzun süreli gerçek bir aşk için mi? olduğunu

• Hım zamana göster daha yeniysen 1 hafta sonra niyetini belli eder

• zamana göster derken?

Erkekler Ne Diyor 5

• anlayamazsın abi. bunun öyle testi sorusu falan da yok. anlayamazsın yani. belki tecrüben sayesinde bir şeyler çıkarabilirsin ama karşıdakinin de ne kadar tecrübeli olduğunu bilemezsin be dostum.

0|0
    0|0
  • çok zor ne yapacakları belli olmuyor çünkü.

0|0
    0|0
  • kızın biri benimle ilgileniyordu...sordurdum kendi amca oğlu ile dolaşıyormuş bu nasıl iş...

0|0
    0|0
  • pantolonunun önüne bak. dikleşmişse niyeti kötüdür...

1|0
    0|0
  • ilk buluşmanızda mesela tramvayla veya otobüsle-minibüsle filan bir yere götürdün. iki bardak çay içtiniz diyelim veya çorbacıya götürdün... ikinciye gelmezse anlarsın...

0|1
    0|0
    • hahaha benzerini ben yaptım 30 dk falan sonra kalkalım mı dedi :-)))

• bir şey biliyoruz da söylüyoruz kardeş.. :)

• ist1982 nereye kalkalım mı dedi ?

Yükleniyor...