Hasta olduğu halde spor yapan kaç tane arkadaşımız var

evet arkadaşlar hastasınız ve bu halde bile spor yapıyor musunuz? yoksa sağlıklıyken bile yapmıyorum ne hastayken yapıcam diyenlerden misiniz?

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• çok istiyorum yapmakk ama tek başıma olduğum için zevki çıkmıyor kmsede yok spor yapıcak arkdş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 17

• ben yapamıyorum dostum iş arıyorum işimdende oldum ama yarıun kesin gidicem

0|1
    0|0
    • git kardeşim spor vazgecılmezın olsun ama hastayken gıtme hocanı dusun :)

• özellikle hastayken spor yaparım. vücudun dinç olması , hastalık dönemini de kısaltıyor ( bence ). ayrıca hasta hasta yatarken yapacak daha iyi bir şey bulamıyorum :D

0|1
    0|0
  • 1 aydır hastayım grib işe bile gidemiyorum fakat dışarıda koşu yapmayı ihmal etmiyorum asla :) böyle zamanlarda sporu aksatmassan hiç bir zaman aksatmazsın karşılıgınıda alırsın . :)

0|1
    0|0
    • kesinlikle en cok kayıp hastayken vucudun dirençsiz oldugu zaman olur dengelemek gerekır

• Hastayken spor yapılmaz.Vücud enerji harcadığı için daha hasta düşürseniz

0|2
    0|0
  • Evet hastaykende yapiyorum,kendime getiriyor beni.

Dogal bir ilac gibi.

0|1
    0|0
    • niye yapıyosun hiç düşünmezmisin hocanı sen :)

• Eyvallah,hocam :)

• aman senin hocan olmayım hergun gelırsın gıdersın hastayken falan :) eyw kardesım

• hastaykende yaparim

0|1
    0|0
  • her pazar diyorum başlayacam diye ama nöbet olduğu günler aksatıyorum o yüzden başlamıyorum... :(

0|1
    0|0
  • Acı sığamı zorlamayı inanılmaz seviyorum :) Bronşitken bile kros koşumu bırakmıyordum.Tabi ki sağlıklıyken aynı performans olmuyor ama bırakmıyordum.Koşudan sonra duşa girmek herşeye değiyordu inan

0|0
    0|0
  • ben pek hasta olmadığım için sorun olmuyor bu durum bana.

0|0
    0|0
  • Muay Thai ile Tekvando karışımı bir spor yapıyorum.

Aynı zamanda vücut geliştirme sporuyla ilgileniyorum yaklaşık 1 senedir.

Hastayken, aşırı olmayacak derecede mevcut kasları korumaya yönelik egzersizler yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Hasta olsam bile yapıyorum.Zaten çoğu hastalık ter atarak geçiyor derler. :)

0|0
    0|0
  • Abartılacak bir hastalık değilse yaparım tabi :)

0|0
    0|0
  • 0 tane arkadaşım var

0|0
    0|0
  • Hasta olmadığım halde spor yapmıyorum sayılır mı ?

0|0
    0|0
    • oda iyi :) yap kardeşim iyidir spor pek şeker senin arkadaş :) bendede varda kopecık rotweiller bıraz agır 85 kılocuk :)

• ole durumlar tabe mevcut :) kolay gelsın abi zor valla

• teşekkürler :)

• merhaba dostum 8 senedir body building yapıyorum hasta ikende giderim salona

0|0
    0|0
    • helal olsun devamlı yaptıgını varsayıyorum. baya bir gelişme kaydetmissindir heralde bende sporla 12 yıldır ugrasıyorum tabe farklı sporlar yaptım kendımı gelıstırme boks benim brans fitness hocalıgı yapıyprum zaten su aralar

• Sence :)))

0|0
    0|0
  • Hastayım spor hastasıyım :) kick boks benim vazgeçilmezim hastalığım

0|0
    0|0
Yükleniyor...