Önümüzdeki seçimin sonuçlarının güvenilir olacağını düşünüyor musunuz?

Önümüzdeki seçimlerde oy kullanmaları için Suriyeli göçmenlere vatandaşlık verilmeye başlanmış. Ayrıca nasıl olduysa bir önceki seçime göre seçmen sayısında 12 milyonluk artış olmuş. Ne düşünüyorsunuz?

link

link

Güncellemeler:
bir yıldız verip,cevaplayanları eksileyen arkadaş keşke düşüncelerini de paylaşsaydı bizimle.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Iktidardan önce 5 kurus parasi bilem olmayan nasil 13 sene icinde dünyanin en zengin Baskanlari arasi 5. siraya gelir ?

Zaten bu Cevap olarak yetmez mi ? Adamin neresi serefli geciyor ki, Secimler öyle gecsin.

Tabiki hiyle olacak.

Ve bunu sen AKP yobazlarina istedigin kadar göster onlar genede fikrini degistirmez. Cünkü adama Peygamber gibi tapiyorlar.

AKPliler gibi zayif zihniyete sahip olanlara herzaman bir Put gerekli tapmalari icin,

0|3
    0|2
    • ++++10000

• Ulan yamyam millete yobaz bilmem ne her mesajında yok gizlisiniz, sen çokmu açıksın oraya bir çocuk resmi koymuşsun millete gizli muhamelesi yapıyorsun. He o resimdeki benim diyorsan büyüde gel burası çoluk çocuk yeri değil. Artı kim başbakan olmadan önce 5 kuruş parası yokmuş, Allah aşkına sen ne mezunuzun ya da ne içiyorsun merak ettim yazdıklarını okuyunca.Cevap vermeye bile değmezdin ama tutamadım işte kendimi. Ama birşey diyeyim bu ülkede senin gibi düşünenlerin devri hiç gelmeyecek emin ol

• Yazdigima cevap verememen ve Cevapima bagli olmayan sacmalik yazman zaten herseyi ortaya koyuyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• Her zaman ki olacak ..

Akp oylarında düşüş olur ama fazla bir etkilenme olmaz ..

Sonuç ; Güvenilmez

0|4
    0|1
  • her zaman kı gıbı; guvenılmez.

0|4
    0|1
  • Umarım bu sefer fos çıkar o hileler. bir umut işte ya.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Pek güvenilir olacağını sanmıyorum. Elin Suriyeli adamı neye göre oy verecekse, bunu da anlamış değilim.

1|3
    0|1
  • Gürsel TEKİN, Resmi bir kurum söyledikleri de %100 doğru. Oy dağılımında tek suçlu Cahil! halk ve yanlış sayımlar...CHP süper bir şekilde çalışıyor...Gürsel TEKİN daha seçim olmadan kaybetmenin kılıfını bulmuş...Aslında CHP nin oyu % 40-45...

0|1
    0|1
  • ya çok güvenmiyorsanız gidin sandık başında görev alın.. vatandaşlık olabilir ama burda diğer efsaneleri uydurmayın..

0|0
    0|4
    • ben bir şey uydurmuyorum, gazete haberlerini gösteriyorum. eğer senin aksini doğrulayan bilgilerin varsa sen de onları paylaş,kimsenin itiraz ettiği yok.

• ben kaynaklı bilgilere bişe demiyorum... yanlış sayıldığı sandık başındakilerin satın alındığı alında akp nin %30 u geçemiyeceği efsaneleri var onlar için söylüyorum

• Adam her seçim de sizi sandığa gömüyor.

Biraz yüzünüz varsa intihar edin.

Bu ülkede bir dikili agaciniz bile yok.

Hep muhalefet

0|0
    1|3
    • siz-biz davası demokrasi meselesi değil, bu dediğin tamamen başka bir şey. bir holiganla,partizan biriyle insani kavramları konuşamazsın, bu perspektiften baktığın sürece seninle diyalog kurmanın da bir yararı yok.

• adam hala siz diyor yahu!

• Ee bunu Akp karşıtı olan chpliden başkası sormaz

• gidin chp'ye oy verin ebenizinkini görün :)

0|1
    2|4
  • al sana kaynak... .haber7.com/ic-politika/haber/1098471-iste-turk-vatandasligina-gecen-suriyeli-sayisi

0|1
    0|1
  • Bırakın sandıktan akp çıksın. Kürtleri oyalamaya devam etsin. Ulusalcıların değerleriyle oynasın. Adım atılmadığı için kürtler bilensin. Gitsin barzaniyi desteklesin. Gezi parkında gördüğü ayaklanmayı bırakın da silahla görsün. Bu adama karşı yeri gelince en uç noktalar birlikte hareket edebileceğini gösterdi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...