Arkadaşlar çirkiniz diye üzülmeyelim,şöyle düşünün;

Arkadaşlar çirkiniz diye üzülmeyelim,şöyle düşünün;

Kimse bizi güzelliğimiz için sevemez yani gerçek aşkı biz bulucaz.

Haksiz degilim degil mi?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• sen bana göre çirkinsin belki ama ona göre dünyanın en güzelisin. gönül sevdi mi güzellik falan gelmiyor gözüne

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• :D tek umut bumu :)

Cirkinlille alakasi yok ki askin askin gözü kordur.

Mecnun bile ddemis sen Leylayi birde benim gözümle gör diye...

Insani tanidiktan sonra ogreniyor karsisindakinin guzelmi cirkinmi olduğunu. Asıl olan huydur

0|0
    0|0
  • ben cirkinim diye üzulmuyorum zaten :D

0|0
    0|0
  • Aynen öyle güzelsin diye kimse sana madalya takmaz. Önemli olan içten iyiliklerle donanmış yüreğinin güzel olmasıdır. Seni seviyorum çünkü güzelsin diye bir cümle duydunuz mu

0|0
    0|0
  • Doğrudur tek umudumuz bu bari biz bulalım

0|0
    0|0
  • insanın çirkinliği dış görüntüsünden ibaret değildir bence..kalbi güzelse,düşünceleri güzelse gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • :) çirkinlik mi? kaşıma gözüme aşık olan adamdan zaten hayır gelmezdi :)

1|0
    0|0
  • mantıklı :D

0|0
    0|0
  • züğürt tesellsisi D:

1|0
    0|0
    • Ne yapacaksin, sen fazlasina sahipsin ki gizlenmissin. Teselliye de gelmissin, zekice teshisler de yapmissin. Seni alan yasadi, harika sey seni.

Erkekler Ne Diyor 3

• Asıl sorun o değil kanka karım gece beni görünce çocuğumuzu düşürmesin yeter

1|0
    0|0
  • seni sadece güzelsin diye beğenen ya da sadece güzel olduğun için yanında olan biri güzelliğin gidince ne yapacak ? ya da senden daha güzelini bulursa ne olacak ?

0|0
    0|0
  • ama insan yinede dior ki birazda birazcıkta göruntude sorun olmasa dior ani demeden gecemior ama haklısın :)

haklı bulmak istedim seni:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...