Erkeklere karşı fiziksel üstünlük sağlayabilen kız olabilir mi ?

ilkokulda ortaokulda bazen kızların erkekleri dövdüğü üstünlük sağladığı durumlar hep olmuştur ama bu zaman ilerledikçe el değiştiriyor kızlar çok zayıf kalıyor

halen daha erkeklerle her türlü baş ederm diyen kızlar var mı

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• o dönemlerde kızlar erkeklere göre daha galişmiş oldukları için bu durum ortaya çıkıyor =) yoksa sadece insanlarda değil bütün canlılarda erkek dişiden kuvvetlidir,ama kadınlar Allahın bize bir hediyesidir emanetidir(ayet var) onlara iyi davranmalıyız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 1.55 boyunda ufak tefek bir arkadaşım var ama iri yarı erkekleri bile az ittirsin yere yapıştırıyor...

0|0
    0|0
  • Şuayip gibi bir adamı her kadın döver :D link

0|0
    0|0
  • boksla falan alakası yok, bir kızın gerçekten çok sinirlendirirsen seni bir an tutup fırlatır duvara ne olduğunu şaşırırsın. Ben şahsen çabuk sinirlenmem ama bir kere erkek arkadaşım baya sinirlendirdi beni. Tutup kolundan duvara yapıştırdım en son yumruk atmak için kaldırdım elimi, o da bende ne olduğunu şaşırdık :) sonra da toparlandım "napıyorum ben" diye.

0|0
    0|0
  • Genelde erkek gibi olan kızlar evet

0|0
    0|0
  • Gerek duymuyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Lisede kızın biri sen bana 5 kere vur ben sana 1 kere demişti sonu hastanede bitti.,

Doğaya aykırı panpa söylediğin .

0|0
    0|0
  • O değilde, benim o kızla işim olmaz asdfgh

0|0
    0|0
  • elbette vardır ama çok yoğun bir çalışma ve teknik gerekir yerden yere vurur yani şaşırmam ama çalışmadan mümkün değil

0|0
    0|0
  • Oldukça kilolu bayan bir arkadaş vardı sınıfta. Bildiğimiz atarlanırdı erkeklere. Göbeğiyle ittirerek "sorun ne la?" demeler falan.

0|0
    0|0
  • çam yarması gibi kızlar,kibrit kutusu gibi erkekler var.

0|0
    0|0
  • Var öyleleri ama tabu sınıfına giriyorlar.

0|0
    0|0
  • neden olmasın? profesyonel voleybolcudan bir tokat yemene bakar.

0|0
    0|0
  • benim vardı kıckbox sevgılım aynı gucteydık hemen hemen kız mıllı sporcu sımdı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...