Fenerbahçe-Beşiktaş derbisini kim alır?

Ben Beşiktaşın almasını istiyorum .

Fenerbahçe son dakikada gol atmazsa Beşiktaş alır.

Galatasaraylı olarak gönülden Beşiktaşı destekliyorum.

0|0
10|18

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş 'ımın alacağını düşünüyorum,ama inşallah seyir zevki güzel bir derbi izleriz.Fair play çerçevesinde olaysız bir maç olmasını dilerim.

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Saçmalama bu saatten sonra benim gözümde Beşiktaş'lı oldun bence ligdeki puan durumunu takip etmelisin ve sonra konuşmalısın bu maçtan en büyük beklentinin beraberlik olması gerekirdi bir Galatasaray'lı olarak,Beşiktaş'lı şerefsizleri mi destekleyeceksin güldürme beni

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞŞŞŞŞIMMM alıcakk bu maçıııı...Tabikiii ADALETLİ bir maç olursa..? Ama fenerin oldugu yerde adalet beklemek çok zor...

2|1
    0|1
  • Hahaha noldu zorunuza mı gitti FENERBAHÇE'm herkese koyduğu gibi beşiktaşa da koyacak 6-0 ı unutma cincon

0|2
    1|3
  • Fenerbahçem alır, başka ihtimal yok :)

0|0
    0|1
  • nettuno kazanacak :))))

0|1
    0|0
  • Beşiktaş alabilir.

1|1
    0|0
  • olumune besıktas :) alcaz ınsallah

1|1
    0|0
  • beşiktaşım alır demeyi isterdim ama fener alır ..

0|1
    0|2
  • Beşiktaş tabiki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Beraberlik olasılığı yüksek maç bence.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş bu maçı kazanmak zorunda. Bilicde kariyerine bu galibiyetle başlamak ısteyecek turkiyede. Fener ıcın zor bir maç olaccak. zaten fener bu maçıda alırsa bu gidişle bir rekor kırar kimsede tutamaz.

1|0
    0|0
  • Beşiktaşın canı sağolsun iyi oynasın alsın 3 puan onlara helal olsun güzel bir derbi olsun seyir zevki olsun mücadele olsun DOSTLUK kazansın

2|0
    0|0
  • beşiktaş s.ker ezer geçer tabi fener şike yapmassa

0|1
    0|1
  • bjk

0|0
    0|0
  • Afedersin ama mike mike beşiktaşı destekleyeceksin puan farkı açılıyor :D fenerbahçe beşiktaşa puan kaybedermi bilemem ama gassaray kasımpaşayla berabere kalacak

0|1
    1|0
  • bukalemun olmuşsunuz yine =)

0|1
    0|0
  • Berabere gibi duruyor.

0|0
    0|0
  • BİR manitam olsa saçları sarı olsa fenerbahçeli olsa bir koysam kartal olsa -BEŞİKTAŞ-

1|0
    0|0
  • fenerbahçe ortasahada kobe bryant'ı durdurabilirse üstünlüğü eline alır. beşiktaş'ın da okocha'ya karşı özel önlem alacağını düşünüyorum. metin-ali-feyyaz üçlüsünün performansı skoru belirler, bu yüzden tahminim banko detroit pistons.

0|0
    0|0
  • beşiktaşlıyım ama fnr alır gibi

0|0
    0|0
  • berabere biter bence.

0|0
    0|0
  • fener çok rahat alır Allah sabır versin beşiktaşlılara

1|0
    0|0
  • kartal kanaryayı herzaman gagalar

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe alıcak büyük ihtimalle ( ŞAMPİYON FENERBAHÇE )

0|0
    0|0
  • bende gs li olarak bjk nin kazanmasını istiyorum.

0|0
    0|0
  • beşiktaş alsın

0|0
    0|0
  • cincon lar kendi yapamadıklarını bjk den bekliyolar beşiktaş yensin vallaha üzülmem ama sırf cinconlar sevinmesin die fenerin yenmesini isterim inşallah güzel bir derbi olur saygı ve sevgi çerçevesinde...DOSTLUK KAZANSIN

0|0
    1|2
Yükleniyor...