Öğretmenler günü için attığım mesaji eşi okuyunca...

Kendimi çok kötü hissediyorum. . Çok sevdiğim değer verdiğim bir öğretmenim vardı. O da beni çok severdi. Dün öğretmenler gününü kutlamak için mesaj attım " Öğretmen olmak tahtaya bir şeyler karalamak değildir. Öğretmen olmak öğrencinin elinden tutup geleceğe hazırlamaktir...

...

... sizi cok seviyorum iyi ki öğretmenimsiniz yazdım"

Eşi okumuş kavga etmişler. Elinden tutmanin mecaz olduğunu bilmeyecek kadar gözü dönmüş olmalı. . Ben art niyet ile yazmadım :(

Benim kötü zamanimda yanimda olduğunu belitmek istedim.

Kendimi kalitesiz hissediyorum. . Bugün hoca benmle konuştu. Ağlamamak için zor tuttum kendimi. . Hic bir şey demeden arkami dönüp gittim. Ne yapmam gerek? :(

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• ne dedi ki sana ?

0|0
    0|0
    • En altta birine yazdım

• Dilemeyecegim. Görürsem selam bile vermeyeceğim...

• orası sana kalmış tabi ama senin suçun yok üzülme

Erkekler Ne Diyor 9

• Öğretmenine söyle karısından ayrılsın. Hem de hemen. Bir psikopat ile bir ömür geçmez.

0|0
    0|0
  • boş ver eşi kıskanç birisiymiş sen güzel yazmışsın

0|0
    0|0
  • sunu belırteyım gercekten öğretmen duzgun adamsa esı o denlı olay yaratmaz bızımde kurs hocamız var kızlar ona hedıyler almış fala cokk sevıyorlar bunda hıcbırsey yok cok guzel bı mesaj atmıssın bence bırde ınsan karakterı var hepımız farklıyızdır ve bızı bız yapan seylerdır farklılıklarımız hocanın esı belkı asırı kıskanctır takılmaman lazım sende mesafe koy araya gıtsın hocana verdığın derğerı yanında olduğun zaman goster benım dusunce tarzım budur...

0|0
    0|0
  • ya sen kac yasindasin kaca gidiyorsun bilmiyorum da, bana kalirsa sorun karisinda oldugu kadar ogretmenin kendisinde. sen ne kotu hissediyorsun kendini, ailecek psikolojik rahatsizliklari var bana kalirsa.

0|0
    0|0
    • Som Sınıfım. .

• lise son mu? bana kalirsa senin ogretmen zampara ki karisi ondan bu denli supheleniyor. takma kafana gercekten, bak dalgana.

• Bir daha mesaj atarken 2 kere düşünmek gerekir.

0|0
    0|0
    • Tekrar okudum yine göremedim bir şey

• Bir de şu açıdan baksak; bir öğretmenin tahtaya bir şeyler karalayıp ders anlatmaktan başka ne tür işleri olabilir?

0|0
    0|0
    • Geleceğe hazırlamak!

Öğrencinin karşısında değil yanında olabilmek!

• Bu olayları yaşamadığını varsayıp empati yap.

• Sende Suç Yok Bence

0|0
    0|0
  • Fazla yakınlaşmayın ateşle barut yan yana durmaz biran oluyo ne oluyosa

0|0
    0|0
    • Ben kendini bilmez biri değilim. Soylemedim içimde kaldı

• Pardon neyi söyleyemedin

• kafana takma canım seninle alakalı birşey değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• öğretmenin ve eşi sana çok büyük ayıp etmiş.

0|0
    0|0
  • Hocan ne dedi ki sana ?

0|0
    0|0
    • Dün tartıştik ben senin yine öğretmeninim ama özel günlerde flan mesaj atma arama dddi çok zoruma gitti

• Benimde giderdi ne insanlar var ya kadında özgüven sıfır herhalde öğrencisindende nasıl kıskanır üzme kendini boşver.

• Bilmiyorum çok ağlayasim var

• Öğretmeninin karısı düşüncesiz ve beyinsiz bu mesajda ne var ki.Ayrıca öğretmenin de verdiğin değeri hak etmeyen biriymiş bence.

0|0
    0|0
  • öğretmenin sana bunu nasıl söyledi,ne konuştu seninle..üzülme ya

0|0
    0|0
    • Dün bütün huzurum kaçtı ikide uyudum tartıştık dedi.. bir daha mesaj atma arama dedi. Ben kötü bir şey demedim ben ne yaptığımi biliyorum dedim. Bende tam okuyamadim meaaji sildim dedi ..

• Toz konduramadigim biriydi.. Şimdi sevmiyorum hic beklemezdim

• neyse üzülme sen.

(:

• ay inanamıyorum ne mal insanlar var ya nasıl öğretmen olmuş bu

0|0
    0|0
    • Şok geçirdim resmen.. çok kötüyüm

Yükleniyor...