Ahmet ÇAKAR haklı mı Haksız mı?

Ahmet Çakar:"Galatasaray dün Sıvas maçını kazandıysa Burak Yılmaz'ın futbol sahtekarlığı yüzünden kazanmıştır.Burak Yılmaz kendinden utanmalıdır...

Ahmet Çakar: "Bugün Fenerbahçe şampiyon diyemiyorsak bunun nedeni Galatasaray - Sivasspor maçınını hakemi Halis Özkahya'dır"

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Daha şimdiden hayırdır inşallah?

Gerçi mahvetti maçı Halis Özkahya... 4 kırmızı kart da neyin nesi? Az daha çıksa hükmen mağlup olacaktı Sivas... Galatasaraylıyım ama keşke Sivas yenseydi...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Faul olmadığını herkes biliyor adam alışmış gerçekten emek hırsızlığı yapmaya.Hastalık gibi bir şey olmuş onda belkide.Halis Özkahya Gs'ye yapılan-yapılmayan tüm faulleri vermiş maçı katletmiş resmen.

0|1
    1|0
  • Ahmet Çakar'ı dinlerseniz Fener şampiyon olur bile diyemezsiniz ayreten o adam Caner'e tekmelediği adama karşın kırmızı kart vermeyen herifti ve hiç bir Fenerli'de hakemi bu yüzden eleştiremez ve ayrıca bu ligde sadece kendini yere atan Burak değil ki hatta dünya'da kendini yere atan onca futbolcu varken siz gelip Burak Yılmaz sahtekar,şerefsiz diyorsunuz ve o pozisyonları da iyi bir izleyin sonuçta hafifte olsa takılıp düşüyor Burak Yılmaz ne şerefsizdir ne dolandırıcıdır bunu kafanıza sokun Cehennemde size daha çok gol atar eminim

0|0
    0|0
  • Ahmet Çakar kim ya dengesiz herif ..

Ne biliyoda konuşuyor ..

Bu kadar erken hiç bir takım Şampiyon ilan edilmez , edilememesinin nedeni her hangi bir maç olarak gösterilmez . !

1|1
    0|0
  • deli ahmoş sözlerini gs camiası olarak kale almıyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hakem daha maçında Eboue nin pozisyonuna penaltı ve Kırmızı kart verse maç bitecekti zaten ayrıca bu hakem yerde yatan adama tekme atan Canere kırmızı vermeyen fenere son saniyede gol attıran hakem değilmiydi?Burak ı eleştirirken Gökhan Gönül üde es geçmeyin Gs maçında kendini yere atıyor ondan sonra hakeme gidip kuran çarpsın penaltı diyor

3|1
    0|0
    • ebuenin pozisyonu faul değil selçuk golden önce faul yapıp gol attırıyor dedi eski hakem toroğlu

• yapma be kardeşim sivas maçında önünüzmü kesildi arkadanmı ittirildiniz

• Yukarıda herşeyi açıkladım sana

• Burak yılmaz denen karaktersiz birazcık Allah korkusu varsa futbolu bıraksın bu kadar sahtekarlık yapılmaz ayıp günah milletin hakkını yiyor bir de utanmadan hala kendini savunuyor

0|1
    0|0
  • tabi ki haksız. ben de diyorum ki

"bugün fenerbahçe bu kadar fark attıysa ve şampiyon olacağı kesin ise, bunun nedeni federasyonun getirdiği yabancı sınırlamasıdır"

hakem bariz penaltımızı vermedi, hala yükleniyorsunuz. o penaltı verilseydi maç bu kadar zora girmezdi

1|1
    0|1
    • sınırlamaya bende karşıyım ama real karşısına 10 yabancıyla çıktınız 6 yediniz iyiki sınırlama getirmiş bence sizin işinize yarıyor

• bu karar 2 sezon önce alındı ve herkes kendini hazırlasın 2 sezon sonra sınırlama getireceğiz denildi o zaman galatasarayın sesi çıkmadı fenerbahçenin tek başına çabası yetmedi

• Fenerbahçe 2 sezon önce değil 5 sene itiraz etti

• Onun bunun yazdigini birakda bu sike ne is nasil sindirdiniz onu anlatda isdeyim vakit gecsin ahmet cakar serefsiz ve satiliktir

0|1
    0|1
    • lütfen şu şike kelimesini tek başına kullanmayalım o artık bir ikilemedir yani şike şike demektir:)))

• Valla unutmayiz unutturmayiz (;

• evet doğrudur haklı

0|0
    0|1
  • haksız

1|0
    0|0
  • eren aydın eboue'ye dirsek atıyor, eboue'nin dudağı patlıyor ama faul yok. sana diyecek bişey bulamadım. allah akıl fikir versin.

1|1
    0|0
  • buragı futbolcu yerine koyup krallaştırgı ülkemin sevgili gazetecileri ve insanlarına burdan sesleniyorum ; '' futboldan anlamıyorsan boş boş konuşmayacaksın amk git sen umutsuz ev kadınlarını izle''...

burak futbolcu mu la ne fenerliyim ne cincon ama o adamı sevemedim gitti...gereksiz kontenjan doldurucu bence o

0|0
    0|0
  • Biktik artik Burak Yilmaz'in vukuatlarindan..

0|0
    1|0
  • ahmet çakarı eleştiren, ne biliyor diyen gsliler,aynı şeyi fenerbahçe için sölemiş olsa bunları dermiydiniz?

0|0
    0|0
  • fenerliyim ama burak yılmaz mı daha karakterli yoksa ahmet çakar mı bişey diyemiycem...

0|0
    0|0
    • ona bakarsan ahmet çakarın bize bikini giyme sözü vardı ama hala giymedi soru hangisi karekterli sorusu değil

• vallaha mı

Yükleniyor...